Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzat nem fejlődik?

Magzat nem fejlődik?

Figyelt kérdés
Sajnos a múlt héten az orvosom közölte, hogy nem fejlődik rendesen a babánk, de olyan pici magától ki fog lökődni nem kell műtét. 3 napig sírtam, hogy miért történt ez nagyon akartuk a babát, most meg azon izgulok miért nem kezdődik a vetélés? A műtéttől félek nagyon van valami módszer amit itthon tehetek, hogy a folyamat elinduljon? Vagy esetleg elnézte volna és mégis minden rendben? Már tanácstalan vagyok teljesen, a héten mindenképpen elmegyek másik orvoshoz,de már annyira félek mindentől..... Volt már valaki hasonló helyzetben?

#Magzat nem fejlődik?
2012. ápr. 17. 07:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Otthon semmit ne tegyél a folyamat elindítása miatt!!

A te testedben is olyan károkat idézhetsz elő, ami visszaordíthatatlan következményekkel járhat.

Várd meg, míg a másik orvos is megnéz!

2012. ápr. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem akarok hiú reményeket ébreszteni benned, de azért szerintem még ne add fel. Nekem az 5. héten a doki 2 petezsákot látott, az egyik kisebb volt, mint a másik és ugyan mindegyiknek volt szívhangja, a kisebbikben csak hüvelyi ultrahanggal találta meg. 2 hét múlvára rendelt vissza és azt mondta, hogy a kisebbik addigra valószínűleg fel fog szívódni, mert a petezsák széle is elmosódott. Ehhez képest most mindketten 13 hónapos, 10 kilós kis vasgyúrók és teljesen egészségesek (a kis elmosódott szélű is!). Mindenképp menj el másik dokihoz. Remélem minden rendben lesz!!!
2012. ápr. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Jaj, semmivel(!!!) ne próbálkozz otthon, nagyon komoly következményei lehetnek. Nagyon sajnálom, hogy így alakult, de ha nem lökődne ki, a műtét a legbiztonságosabb, ne aggódj miatta.
2012. ápr. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Keress másik dokit, és az is lehet, hogy a kisbaba meggondolta magát.Csak erre gondolj, hátha bennt marad.
2012. ápr. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, remélem is, hogy meggondolta magát. Mint utólag kiderült nem is szabadott volna pisilni az uh elött, hát én ezt nem tudtam, nem vártam még babát és a doki nem közölte a telefonba. Ennyit az elit orvosokról, azok se jobbak..... Reménykedem, hátha.....
2012. ápr. 17. 12:05
 6/15 anonim ***** válasza:

Hány hetes vagy? Pisilni hasi uh előtt nem érdemes. Miért gondolta azt a dokid, hogy nem fejlődik? Szívhangja már nincs, nem is volt? Ez az infó kicsit kevés.

Ha pl. 8 hetes vagy, és eddig nem volt még szívhang, akkor még lehet! Ha 10. körül jársz, és nincs, kezd deformálódni a petezsák, stb., akkor valószínű 100% amit a doki mondott.

2012. ápr. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Leírom az egészet, hogy történt. 5 hetesen voltam petezsák 12mm minden rendben. 7 hetesen mentem lefeküdtem fura fejet vágott miközben csinálta az uh-t, Kérdeztem baj van? Hát sajnos nem fejlődik rendesen. De olyan pici, hogy össze fog esni és magától kijön, nem kell műtét. Ennyi történt. Semmi mást nem tudok, azt se, hogy mekkora volt, volt-e szívhang stb... Páromnak magyarázott, hogy van ilyen, majd a következővel lehet próbálni 2 hónap múlva. Elkérte a 6000 Ft-ot és hívta a következőt.
2012. ápr. 17. 12:48
 8/15 anonim ***** válasza:

Hát én mindenképpen elmennék a helyedben egy másik orvoshoz,hogy ő is nézzen meg.

Ez nem játék,igaz van 3 gyerekem,vetélésem nem volt,de mintha úgy hallottam volna,hogy neked is gondot okozhat,ha elhalt magzat van benned,és nem indul meg a vetélés magától.

2012. ápr. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

7 hetes az még olyan idő, hogy lehet 2 hetet várni a szívhangra! Hüvelyivel vagy hasival nézett? Nem mindegy, mert a hüvelyivel jobban látni ilyen fiatal terhességet. Azén példám is az volt, hogy pisiltem magánrendelés előtt, ahol csak hasi uh-t csinált a doki, és nem látott semmit a petezsákban! Aztán még aznap elmentem az SZTK-ba, ahol már szívhang is volt, nemhogy embrió. Én a 8. hét körül voltam ekkor.

Drukkolunk neked! Remélem a Te példádis az enyémhez hasonló, és a hasi UH mutatott téveset!

2012. ápr. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Igen hasi uh-t csinált.Remélem, hogy minden rendben lesz, annyira szeretnénk ezt a kis babócát.

Köszönöm a válaszokat.

2012. ápr. 17. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!