Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terheléses vércukor eredményem...

Terheléses vércukor eredményem: 4.2 és 7. 0 jó érték ez?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 17. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
sztem a 7 az kicsit sok.orvos mit mondott.?lehet hogy oda kell majd figyelned a szénhidrátokra.
2012. ápr. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A terheléses vércukornak 3 és 7,8 között kell lennie, bár minden helyen más a referencia-tartomány. A tied nagyon jó. Ha valaki a 7-re sokat mondana, akkor egyél kevesebb szénhidrátot, és kész :)
2012. ápr. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A referencia tartományom

3.9-6.4

4.1-7.8

Orvos még nem látta!Most kaptam meg az eredményt!

2012. ápr. 17. 13:01
 4/7 anonim ***** válasza:

megnéztem a papírom,de csak az éhominál ír referencia tartomány 4-6,4 között van.


de úgy tudom sok helyen eltérő értékek vannak referencia tartománynak megadva.

2012. ápr. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jó ez az eredmény. Nekem is 4,5 aztán 7 volt. Doki azt mondta rendben. Azóta egészséges 8 hónapos fiam van.
2012. ápr. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mivel terheltek? 75 g glukózzal vagy zsemle/tej kombinációval?


Glükózosnál a 7 jó, zsemle-tejnél már magas.

2012. ápr. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

7,8-ig jó az eredmény.

Nekem 9,2 lett, én nem is az eredményt kaptam meg, hanem egy sürgősségi, tértivevényes(!!!) levélkében közölték, hogy AZONNAL fáradjak be a terhesgondozóba, mert rossz lett az eredményem.

Nyugodj meg, az én vércukorszintemet is szinten lehetett tartani egy 180 grammos CH-diétával!

Ha esetleg mégis aggódsz, keress fel egy dietetikust, ő biztosan tud segíteni abban, hogy az étrended alakításával szinten tartsátok a vércukrod!

Szia!

2012. ápr. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!