Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most már nem tudom, hogy mit...

Most már nem tudom, hogy mit gondoljak? Segitenétek?

Figyelt kérdés
Az történt, hogy hétfőre nem várom. Tegnap nagyon sok vizes folyásom volt, teljesen elkeseredtem, hogy megint nem sikerült. A barátnőm rábeszélt, hogy csináljunk tesztet, pedig 4 nappal elötte voltam, meg a vizes folyás, szóval hagytam azért magam rábeszélni. :) A teszt persze negativ lett. Mára belenyugodtam, már amennyire bele lehet, gondoltam legalább nincs bizakodás, várakozás még 4 napig. Délelöt takarítottam a fürdőszobát és kivettem a tesztet és nagyon, de nagyon halványan van rajta egy második csik is. Persze időntúl lett. Szerintem ilyenkor már értékelhetetlen, de barátnőm szerint nem, mert neki 3 fia van és az egyiknél éppen igy volt. Na most megint kezdődik a reménykedés. Ez a legrosszabb. Szeretném, ha elmondanátok a véleményetek. A negativ is érdekel. Mert azért a vizes folyás nem hazudik. :(
2009. jún. 19. 21:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogy megnyugodj,csinálj tesztet reggeli pisiből!
2009. jún. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50%
Szia! A teszt nem hazudik. Nekem is nagyon halvány volt a második csík....korai terhesség. Szerintem babát vársz! Sok sok sikert. Szurkolok nektek! 21 hetes kismama.
2009. jún. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%

Addig ne éld bele magad,a teszt fél óra múltával már nem leolvasható!

Mint már írtam reggeli pisiből tesztelj.

Írd majd meg ,hogy mi lett!

2009. jún. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

szerintem meg tesztfüggő. Mi egy kedd reggelen csináltuk meg az első tesztünket, ami egyértelmű pozitívat mutatott. A biztonság kedvéért csináltunk egy másikat szerda reggel 5kor. 1 csíkos lett. A férjem el is ment dolgozni, én csak 6kor mentem, akkor már nagyon halványan (csak lámpafénynél) de ott volt a második csík. 2kor jöttem haza, és a 2. csík teljesen megerősödött. Mi akkor már 6 nappal a nem várt után volunk. Minél később csinálod, annál magasabb lesz a hormon a testedben és annál egyértelműbb lesz. Holnap csinálj egy másikat és írj h mi volt!

Üdv.: 28 hetes pocis

2009. jún. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A tesztekhez nem tudok hozzászólni mert nekem 3 nap késéssel lett tök pozitív, de a nem várt előtt olyan vizes folyásom volt hogy néha azt hittem bepisiltem :) Azelőtt sosem volt olyan... Most 28 hetesek vagyunk :) Szurkolok! Írd majd meg az eredményt!
2009. jún. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

én mondjuk a nemvárt után 2 héttel teszteltem először mert soha nem volt egészen pontos miután abbahagytam a gyogyszert.ezért nekem egyből nagyon erős csik lett,de azt is reggeli pisiből csináltam.csinálj egy ujat de reggel a legelsőböl mert akkor a legmagasabb benne a hormon,mert ugye éjszaka nem üritesz.

Drukkolok Neked!Ird majd meg h mi az eredmény.

31 hetes

2009. jún. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én a munkahelyemen csináltam. Egy csík volt, később kikukáztam ( :) ) és halvány csík volt rajta. Kb 30 perc. Most a másik szobában alszik a "halvány csíkom" 10 hónaposan :)

Várjuk a fejleményeket!

2009. jún. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is időn túl lett pozitív a tesztem. Valószínű még nagyon korai a terhességed, azért lett később a másik csík. Én 7 év alatt rengeteg tesztet csináltam, de egyik sem lett időn túl pozitív mert sose voltam terhes! De most a márciusi igen az lett , még ha időn túl is :-) 18 hetes kismama... Írj, hogy mi lett a reggeli teszted !

Szorítok neked!

2009. jún. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is egy év alatt rengeteg tesztet csináltam, mind negatív volt időn túl is. Mikor teherbe estem el se hittem ,hogy az vagyok így 2-3 hétig nem is csináltam tesztet, pozitív lett, 10 percig sírtam. Szerintem mindenképpen várj pár napot és ismételd meg, szorítok neked!
2009. jún. 20. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Lelket öntötetek belém. :) Pláne a vizes folyásos válaszoló, mert a legjobban az aggaszt. Várok keddig (ha kibirom) és akkor csinálok ujabb tesztet, mert igazából hétfőre nem várom. Nem is akartam tesztet csinálni elöbb, csak hagytam magam rábeszélni a barátnőmnek.

Megirom mindenképpen az eredményt. És nagyon boldog babavárást kivánok Nektek!!!! :)

2009. jún. 20. 07:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!