Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Arra mit reagálnátok, ha a...

Arra mit reagálnátok, ha a férjetek azt mondaná, hogy remélem nem lesz akkora a melled, mint a lufi és ugye nem nő meg a párizsi?!

Figyelt kérdés

Basszus, hiába próbálom elmagyarázni, hogy a mellem azért nő, hogy a baba etetését elláthassa + ha a párizsi növekedésének nincs is funkciója, ezzel semmit nem tudok csinálni. :(


Volt más is ilyen helyzetben?


2012. ápr. 17. 14:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi ez a párizsi?


Ah nekem a párom örült a mell növekedésnek, pedig nem volt kicsi mellem soha sem, de szerinte szuper ha megnönek a cicik.


te férjed anti cicis, gondolom eddig is inkább a kismellü nöket nézegette meg.

2012. ápr. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon buta és tájékozatlan vagyok, de mi az a párizsi?!?


Fura férjed van, a pasik általában imádják a kismama párjuk nagyobb mellbőségét.

2012. ápr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

A bimbó körüli részt hívjuk mi párizsinak.


Egyébként nem, cicimániákus volt eddig, de amióta babát várok és nől, annyira nem a kedvence, sajnos :((

2012. ápr. 17. 14:18
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, hogy ezt írom, de sztem ilyet kijelenteni nagy bunkóság. CSak azért merészelek ilyet írni, mert az én párom, akármilyen legyen is a mellem, sosem mondana olyat, ami tudja, hogy rosszul esne, vagyis mondana, mert ami a szívén az a száján, de alapból nem is gondolna ilyet... Elég szomorú, ha ezt ő így fogja fel. Ha valakit szeretünk azt úgy szeretjük ahogy és amilyen.
2012. ápr. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Párizsi= bimbóudvar???? Vagy micsoda az? Sose hallottam? Nagyobb cicit nem akar? Az én férjem imádta:)
2012. ápr. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Hát ez az!

Nekem is baromi szarul esik.

Mert ha azt mondaná, ne hízzak annyit, oké, azért tudok tenni, kevesebbet enni.

De a cicim növekedéséről nem tehetek :(

2012. ápr. 17. 14:19
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Biztos orrba vágnám! Ilyen kijelentést! A férjem imádta a nagyobb ciciket :)
2012. ápr. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Párizsi??? Ez most komoly? Mindjárt leesek a székről...


Amúgy meg tényleg csúnya,ahogy a férjed gondolkodik. Én jól kiosztanám.

2012. ápr. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de nagyon "értelmes" férjed lehet.... Bele se merek gondolni, mi lesz később.

Hogy válaszoljak a kérdésedre, mit is reagálnák: tuti felhúznám magam és jól leteremteném.

2012. ápr. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Ú ne haragudj, de én tuti baromira kiakadtam volna egy ilyen mondaton. :(

Az én párom azt mondta, mindegy milyen leszek, akkor is szeretni fog, és örül, hogy ajándékozok neki egy babát, amire olyan régóta vágyik. Szerintem ez a normális hozzáállás.

2012. ápr. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!