Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes vagyok. Pukkanó...

38 hetes vagyok. Pukkanó hangot hallok már napok óta (a lufi durranásához tudnám hasonlítani csak nem olyan hangos). Szerintetek mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 05:15
 1/6 A kérdező kommentje:
a hasamból
2011. júl. 6. 05:16
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miután én pukkanó hangot hallottam,rá pár másodpercre el is folyt a magzatvizem,fél napon belül megszületett a kislányom.
2011. júl. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is hallom már 2 hete. Sőt párom is hallja, annyira hangos... Magzatvizemmel semmi gond, tegnap voltam uh-n. Ma megkérdeztem a védőnőt, hogy szerinte mi lehet ez, de még sosem hallott ilyenről... Bár nem csoda, hiszen most jött ki az iskolapadból... Na mindegy. Kérdést is tettem már fel ezzel kapcsolatban, de senki nem tudott rá válaszolni... Hát már így fogok megszülni szerintem...
2011. júl. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én 35 hetes vagyok, és nálam is ez a helyzet. Elképzelésem sincs mi lehet. Mikor először hallottam megijedtem, hogy biztos mindjárt elönt a víz, de semmi, szerencsére. Azóta többször is volt ilyen.

Jó lenne, ha valaki meg tudná mondani mi lehet ez. A védőnő nálam is csak a vállát vonogatta. Dokival pedig csak hétfőn találkozok, de akkor rákérdezek.

2011. júl. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Remélem holnap nem felejtek el rákérdezni a dokinál (tök tropa a memóriám mióta terhes vagyok...) és akkor megírom nektek. Persze, ha ő tudja :)
2011. júl. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na, most jöttem dokitól, de nem lettem okosabb. Csak vonogatta a vállát, hogy ő még ilyet nem hallott senkitől... Akkor nagyon kis különcök vagyunk :)
2011. júl. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!