Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most kb. mekkora lehet a babó...

Most kb. mekkora lehet a babó súlya? BPD:80mm FOD:96.6mm az FL:60mm. Hasonló eredmény valakinek? Mert nem mondanak semmit nincs fogadott dokim. Amúgy kislányunk lesz.

Figyelt kérdés
2009. jún. 19. 23:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja azt még elfelejtettem odaírni hogy 33+3 km.
2009. jún. 19. 23:32
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én ilyet találtam a 34. hétre: BPD 89 mm HC 320 FOD nincs FL 67 mm - becsült súly 2700 g volt (fiú). És tuti nem a 34. hétben voltam, mivel 39. ben született végül 3600 g-mal, és úgy nézett ki, mintha túlhordtam volna ("túl" fejlett volt). Szóval szerintem ezek jól hangoznak :)
2009. jún. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia !

www.gravidanzaonline.it/.../calcolaonline.html . Ezen az oldalon tudod megnézni mekkora kb. Be kell ütni a BPD, és azt hiszem a HC adatot, és nagyjából megbecsüli a súlyát.

2009. jún. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!