Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jár valaki jelenleg terhesgond...

Jár valaki jelenleg terhesgondozásra, vagy szült mostanában a Róbert Károly Magánklinikán?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lennék kíváncsi, elsősorban anyagi tekintetben. Két éve már szültem ott, de most az a negatív élmény ért újra kismamaként (gr.s 16), hogy egyre inkább lehúzzák az embert!:( Emiatt lehet, kénytelen leszek kórházat (és ezáltal orvost) is váltani, akiben pedig 100 %-ig megbízom! (Nega doktornő). Állítólag volt egy fél éve "akció" a kórházban, ami idén nem valószínű... Esetleg van olyan, aki ezt ki tudta használni, és megosztja velem, mennyire jött ki?
2012. ápr. 17. 18:35
 1/6 anonim válasza:
Én oda jártam egészen a 25 hétig.De tényleg lehúzzák az embert,nagyon drága,úgyhogy én kórházat és ezáltal dokit váltottam.pedig az orvosommal nagyon meg voltam elégedve.
2012. ápr. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ugyan nem ott szülök...csak egy alternatíva...Maternity magánklinika 400.000,- a szülési csomag (ha császár,ha szülés). 3 nap ott tartózkodással,2 személyre (kajával mndkettőnek) és a baba és a mama teljes ellátása. Én ugyan nem oda járok magánrendelésre,de egy-két uh-n voltam ott idáig,azok 15-18eFt volt! én 20 hetes vagyok. A Telki is drágább. Úgy tudnál spórolni,ha magánrendelésre vidékre járnél,szülni pedig ott,ahogy én is :)

Ha esetleg érdekel írj!

Üdv.!

2012. ápr. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Van olyan, aki nemrégiben szült, vagy mostanában fog, és meg tudja mondani, mennyibe került az egész? Nagyon nagy dilemmában vagyok, hogy emiatt lemondjak-e az orvosomról.:(
2012. ápr. 19. 12:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg tőlük?
2012. ápr. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mit, kedves Utolsó? Hogy mennyire jövök ki a végén? Azért, mert csak a töredéke van feltüntetve a neten az esetleges vizsgálatoknak, és eddig mindig az újabb alkalmakkor döbbentem rá, hogy ezért, meg ezért, meg ezért is fizetni kell... ráadásul súlyos ezreket. Úgysem fognak mindent megmondani, ezért érdeklődnék valakinél, aki már túl van rajta, hogy mennyi az annyi valójában. Amúgy szeretem az ilyen hasznos válaszokat....
2012. ápr. 19. 17:28
 6/6 A kérdező kommentje:
Elhatároztam, hogy mindenképp váltok! Úgy kell kergetni őket az eredményekért, amire ők ígértek visszahívást.. mindig újabb (nem várt) költségek merülnek fel, és mindkét genetikai vizsgálatot más orvos nézte, nem a sajátom... Sajnos nagyon rossz irányt vett a klinika, így sok páciensüket el fogják még veszíteni...
2012. ápr. 28. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!