Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csinál majd a doki az...

Mit csinál majd a doki az első vizsgálaton?

Figyelt kérdés
máj 12 én volt meg utoljára.Jun 29.én megyek elöször dokihoz addigra kaptam időpontot addigra elvileg 6 hetes és 6 napos leszek ha jól számolta ki nekem a program .Lesz szivhang?Vagy miket fog vizsgálni?
2009. jún. 20. 11:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Valahol 5-10 mm között van a magzat, de már dobog a szíve, amit az ultrahang kimutat. Ha nem ultrahangoz az orvosod, akkor majd elküld. Amúgy tapintásos vizsgálat is lehet, meg szerte szét küld majd mindenfelé. (vérvétel, vizelet, védőnő stb.)
2009. jún. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem vett kenetet a rákszűréshez,megvizsgálta a mellem,lent is megvizsgált,csinált UH-t,ami igazolta a terhességet.5 hetes voltam,így még csak a petezsákot látta.Szívhang a 7-8 hét körül van már.Adott igazolást a terh.ről,ami alapján a védőnő megcsinálta a kiskönyvet és utána Ő csinálta meg az első laborhoz a papírt.
2009. jún. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ lányok.Magándokihoz megyek azt mondta ultrahang is lesz...nagyon izgulok hogy minden rendben legyen első baba.:-) szinte még fel sem fogtam..,el sem akarom hinni...:-)) de nagyon boldog vagyok...
2009. jún. 20. 11:14
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

én is pont aznap megyek az első vizsgálatra, csak nekem máj 1. volt utolsó érzés. Én is már nagyon izgulok, hogy mi lesz, úgyhogy jól jött ez a kérdés, és a válaszok.

Boldog babavárást :)

2009. jún. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Örülök hogy segithettem neked is!Neked is boldog babavárást!
2009. jún. 20. 11:23
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 11:21 nekem is maj 01-en volt az utolso menszeszemigy aztan februar 05-ere vagyunk kiirva:-)Gratulalok a babahoz!En sajnos kulfoldon elek es majd csak a 12.heten nez meg eloszor a doki.
2009. jún. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Szia hogyhogy csak olyan későn??

Hol laksz?Ilyet még nem is hallottam....

2009. jún. 20. 12:18
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem május 11-én volt meg utoljára és pont ma lett egy pozitív tesztem. Nekem is segítettél ezzel a kérdéssel. Jó babavárást Lányok:-)
2009. jún. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Gratulálok neked is...Én még el sem hiszem komolyan mondom én kedden és szerdán teszteltem halány + at...
2009. jún. 20. 12:29
 10/13 A kérdező kommentje:
Olyan jó hogy mostanában enyi + teszt van...örülök nagyon...:-))))))))))))))))))))
2009. jún. 20. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!