Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már úgy valaki, h nagyon...

Volt már úgy valaki, h nagyon szorulása volt és erőlködőtt sokat?

Figyelt kérdés
Én tegnap este több mint fél órát ültem a WC-n,mert olyan szorulásom volt, be is keményedett a hasam alja. Nem vérzek, nincs most már semmi bajom csak egy kicsit megdagadt a hüvelyem is. Lehet baja a babámnak? 30 hetes km
2009. jún. 20. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én még sokkal kisebb vagyok mint te(16 hetes),de nekem 2* volt ilyen!nekem mindig segít a 100%-os gyümilé(kb 1 liter,mondjuk én nagyon sok folyadékot iszom)és az intimtornán is van egy ilyen gyakorlat!feküdj a hátadra és mély levegő!Fontos h mindig a hasad emelkedjen ne a mellkasod!ezt vagy 10*!Utána azután mély levegő(pociba)mikor fújod ki húzd fel az egyik térded és várj egy kicsit 1-2 mp mielőtt újra levegőt veszel!Ja és amikor fújod ki a levegőt,mind a két féle modnál,a csípőd kicsit nyomd le az ágyhoz!Ha nincs szoruláásom nekem ilyenkor akkor is menni kell utána!Remélem neked is hasznos lesz!BOLdog babavárást, és hamarosan babázást!
2009. jún. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én terhesség előtt is nagyon szorulásos voltam, de ez még csak rosszabb lett. Néha muszáj erőlködni, mert másként tényleg nem megy. Nekem sokszor még a gátamon a bőr is szétreped a nagy erőlködéstől. :(
2009. jún. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem összesen 3-4 alkalom volt hogy picit nehéz volt de ennyi! Viszont mióta terhességi cukor miatt diétáznom kell! És szinte csak korpás kiflit eszek ami teli van rosttal azóta olyan szinten jó az emésztésem hogy hihetetlen!HA szereted a korpást vagy teljes kiörlésű dolgokat egyél olyant! ÉS meglátod a jó hatását! :) 32 hetes km
2009. jún. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem a terhességem végéig szinte egyfolytába szorulásom volt, ezt a terhességi vitaminok szedése okozta. (Elevit). Amint a terhesség vége felé elkezdtem ritkábban szedni javult a helyzet. Sokszor erőlködtem, és olyankor ugyanazokat a tüneteket éreztem mint te. Gond nem volt belőle, bár nekem hamar kinyílt a méhszájam (33 héten), és nem kérdeztem rá a dokinál, hogy lehetett-e a sok erőlködés/nyomás miatt.

2009. jún. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a 17.hétben vagyok.A 15.héten be kellett mennem az ügyeletes koriba és az ügyeletes doki azt mondta ,hogy a sok erőlködéstől,haskeményedéstől kinyilhat a méhszájam.Nekem nem szorulásom volt hanem valami miatt mindíg feszítettem a hasam.nem akaratossan mindha wc-nék.

ekkor kezdtem el szedni magnéziumot.ezért én is félek az nagy erőlködésektől.

2009. jún. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!