Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hétig 5 kg hízás az sok?...

22 hétig 5 kg hízás az sok? Vagy még belefér?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 10:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szia, én is 22 hetes vagyok; eddig ha a kezdősúlyt nézzük (mert a rosszullétnél lement pár...) akkor 4et híztam; ha azt is belevesszük, amit leadtam a hányós időszakban, de visszajött, akkor 7et. Se a védőnő se az orvos nem szólt egy rossz szót se ;) Nyugi, boldog babavárást
2012. ápr. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szia 3,8 kg-ot híztam idáig a terhesség 19. betöltött hétig. Mindenki azt mondta idáig hogy ez szuper, orvosok, nővérek, főnővér,...

Bár a védőnővel eddig nem beszéltem ...

Ja és úgy hogy a combom, csípőm, és a karom 1 centit sem változott csak a derék és a haskörfogat :) Szóval szerintem ez nem sok és a tiéd sem.. én is kb ott fogok tartani 22 hetesen vagy inkább már előbb... Jó babavárást :)

2012. ápr. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Kedves Kismamák! Én csodálkozom azon amiket írtok. Most 21 hetesen tartok eddig +10 kg-nál. Mindenki (anyu, anyósom, kolleganőim, védőnő, orvos) azt mondja, hogy egyáltalán nem sok. Ja amúgy 171 cm vagyok, átlagos testalkatú.
2012. ápr. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Az én védőnőm is szirénázott, hogy 5 kg-t híztam a 22. hétig.

Azóta 2 kilót híztam még, most vagyok 26. hetes.


Nem is értem, miért van ennyire kibukva, amikor látványosan a hasam nőtt, sehová máshová nem ment.

Annyira nem izgat, főleg, mert az első gyerekkel ennyi idős terhesen 6kg-t híztam, ami akkor szerinte szuper volt, nem tudom ez a plusz egy kiló miért katasztrófa:)

2012. ápr. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
én 15 hetes vagyok és 3,6-4kg között vagyok most hízásban. 168,5 cm vagyok, 60,3 mal kezdtem. hát kiegyensúlyozottabban étkezem és gyakrabban is vagyok éhes szval ez biztos bejátszik, meg túl sokat nem mozogtam, mert pihennem kellet az első időszakban..mostmár sétálgatok meg ilyesmi..sztem elég nekünk kismamáknak, mint nő is feldolgozni, hogy változik a testünk, mégha nem is zabáljuk magunkat halálra, nem kell még hog stresszeljen más..sztek ez sok?
2012. ápr. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

24 hetes 5kg plusz...172cm 69ről indultam,sportolok még mindíg,bár már kismamatempó van :)Ugyanannyit eszek,mint ezelőtt,nasival vigyázok,és a vacsival este,hogy mit eszek. Ennyi. Nem szeertnék 10kg-nál többet felszedni...reméljük a legjobbakat! :)

2012. máj. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!