Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30. héttől a végéig még hány...

30. héttől a végéig még hány kiló többlet jön fel?

Figyelt kérdés

Alapeset érdekelne, plusz extrém esetek is, pl vizesedés, túl sok hízás, stb...

De leginkább a normális érdekelne.

Én cukros diétán vagyok, és még nem híztam semmit emiatt.

A baba rendben :)

Tehát diéta mellett még mennyi fog feljönni rám?

kb 1500-1800 kcal/nap amit eszem



2012. ápr. 19. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor semennyi, ha eddig egypicit sem híztál.


a gyerek+méh+minden 8 kiló körül nyom a szüléskor.

így szerintem most fogysz is egy kicsit, ha eddig nem híztál, a legnagyobb hízás 6-7-ik hónapban van, a 9-ik hónapban már semmi, a 8-ik hónapban max 1-2 kiló.


szóval szerintem nem hízol már ezzel a diétával, és a terhesség után gondolom 8 kilóval minimum kevesebb leszel.

2012. ápr. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Most vagyok annyi kiló, mint amikor teherbe estem, mert a 16. héttől diétán vagyok, és akkor lefogytam 6 kilót.mostanra híztam vissza a -6kg-t.

tehát híztam 6 kilót, csak a kezdősúlyomhoz képest nem.

2012. ápr. 19. 13:05
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem ez megmondhatatlan, mindenesetre valszínűleg zsírt nem sokat, vizesedni még vizesedhetsz, én karcsú vagyok, voltam és volt hogy egyik héten kilóval mértek többet, másik héten meg visszafogytam, változatlan étkezés mellett, valószínűleg víz volt.
2012. ápr. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a standard szerint híztam végig, a 30. hét után még 1 vagy másfél kg jött fel.
2012. ápr. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!