Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetesen sok a 3 kiló hízás?

15 hetesen sok a 3 kiló hízás?

Figyelt kérdés
Átlagos alkat vagyok, 2. baba egyébként, de nem emlékszem hogy volt az elsővel. 165 cm vagyok, 56 kilóról kezdtem, most 59 vagyok.
2012. márc. 19. 13:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem sok. Figyelj oda mit eszel és mennyit, akkor nem lesz a végére sem sok. Én összesen 5kg-t híztam, pedig ettem mindent mindig, és hajlamos is vagyok a hízásra. Mégis. Szerencsém volt.
2012. márc. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia!! Én is pont igy vagyok kb. 16hetes terhes vagyok és 3kilót hiztam eddig. Én nem fogyasztok cukrosat és finom liszteset és mégis sajnos hiztam. Mivel nem cigizek igy szerintem ezért kicsit többbet eszek és ezért. De azért figyelek mert nem akarok a végén 10kilónál többet hizni!
2012. márc. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ! A múltkor pont 10 kilót híztam, ezt most sem akarom meghaladni. Vizet iszom, nem cukros üdítőket, ezen kívül nagyon kevés édességet eszem csak, és kenyérből is a rozsosat választom. Mozgok is eleget, mert a nagy mellett már nem lehet egész nap pihenni, mint a múltkori terhességnél. Ezért nem értettem, hogy mégis mi az a 3 kiló? De ha normális, akkor jó. :)
2012. márc. 19. 13:20
 4/9 anonim ***** válasza:

hát,ez attól függ kitől kérdezed..,-mert a dokik szerint ez "sok". ilyenkor elvileg 1kg-ot kéne hízni. a barátnőm meg ekkor már +4 kg-ot hízott. és összességébe 30kg-ot szedett fel. amiről ö is tehetett,mer egésznap evett.


én a 20.hétig szedtem fel 3kg-ot,az utolsó 2hónapba meg tizet..

2012. márc. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igazából mindenki másképp hízik, van aki az elején belehúz, de aztán kicsit lassít.

Én a 23. hétig nem híztam semmit, aztán a végéig rám jött 8 kg.

2012. márc. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem sok, de nem is keves.

Mondjuk ha ez a tempo lenne tovabbra is, akkor a 10 kilotol szerintem most kicsit tobbet szednel fel, mert tenylegesen a terhesseg miatti sulynovekedes meg ezutan fog beindulni.

De persze barmi lehet, lehet, hogy kovetkezo par hetben hizni sem fogsz.

En lassan indultam, vekony testalkatu vagyok, 17. hetig semmi nem jott, 20. hetre jott masfel kilo es a vegere aprankent heti fel kilo hizassal meglett igy is a 10 kilom.

2012. márc. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van akinek sok,van akinek nem.Ez a kezdő súlytól is függ.Én 170 cm vagyok,65 kg-al kezdtem a terhességet(3. baba).A 12. hétben vagyok és a súlyom még mindig 65 kg.Az előző gyerkőcnél 11 kg híztam összesen,akkor 62.4 kg-ról indultam.
2012. márc. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
15 hetes vagyok s 5 kg híztam.én keveslem,vagy normális ez?
2014. jún. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó:az sok...bár függ az alkatodtól,kezdő súlyodtól is.
2014. jún. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!