Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Átlagosnál szebb arcúbb,...

Átlagosnál szebb arcúbb, csinosabb kismamák! Ti is tapasztaltátok ezt?

Figyelt kérdés

34 hetes terhes vagyok.

Minimális sminkkel, és normális öltözékben megyek ki az utcára.

Megyek a járdán, simán elengedhetne a nő, de nem megy arrébb, inkább fellökne. Volt olyan eset, hogy egy csaj konkrétan nekem is jött.

Szerintem irigység lehet a háttérben.

De ugyanezt tapasztaltam babakocsi tologatás közben is, mert már van gyerekem.


2012. ápr. 19. 17:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/85 anonim ***** válasza:
98%
Szia,nem hiszem,hogy ez azért van,mert szebb lennél.Sajnos nagyon sok ember nem figyel oda a másikra,a múltkor pl. nekem kellett szólni,hogy valaki adja már át a helyet a metrón a kismamának,hatalmas pocakja volt már,nem lehetett őt ducinak nézni,egyértelmű volt a helyzet.sajnos ez van...
2012. ápr. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/85 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem kell túlsztárolni magad. Ez nem a csinosságnak vagy a szépségnek szól. Egyszerűen az embereket ennyire nem hatja meg semmi manapság. Mindenki a saját problémáival van elfoglalva, egyszerűen kezd kihalni az empátia az emberekből. Hidd el, ha rosszul lennél és feküdnél az utcán, az emberek 90%-a akkor is átlépne rajtad, mert biztos részeg vagy.
2012. ápr. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/85 anonim ***** válasza:
63%
oh, szépségkirálynő! szerintem azért van, mert most figyelsz ilyenre.
2012. ápr. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/85 anonim ***** válasza:
87%
Én sem gondolom, hogy ez a szépséggel, csinossággal függne össze. Sajna nagyon sok a bunkó. A párommal mindig felhúzzuk magunkat, mikor sétálni megyünk, mert mindig mi húzódunk egymás után, aki velünk szembe jön, főleg a tizenévesek, inkább nekünk jönnek, mint arrébb álljanak. Én nem érzem magam öregnek, 31 éves vagyok, de valahogy úgy érzem, hogy mi annak idején jobban megadtuk a tiszteletet az idősebbeknek. Mondjuk az öregek meg a ló másik oldala, ők is tudnak úgy teperni a busznál, hogy öröm nézni, csak hogy előbb szálljanak fel... :S
2012. ápr. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/85 anonim ***** válasza:
69%
szebb arcúbb és jobb helyesíróbb
2012. ápr. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/85 A kérdező kommentje:
Tudtam, hogy jön majd gúnyolódó, de nem zavar.
2012. ápr. 19. 17:49
 7/85 anonim ***** válasza:
41%

Kedves Kérdező! Ne foglalkozz az irigyekkel. Kevesebb a szebb arcú nő, és több a kevésbé szép! Én sem tartom magam csúnyának, sőt nagyon sokan mondják, hogy szép vagyok. Nem tudom, hogy miért baj az, ha valaki szépnek látja magát? Ettől már valaki beképzelt? Nevetséges, és sajnálatos, hogy igenis vannak írigy emberek! Szerintem ha egy nő szépnek érzi magát, azzal hatással van a kisugárzására is, és ezt mások észre is veszik! (Nem a plázacicákra gondolok), hanem a természetes szépségre!

Ne foglalkozz az irigyeiddel!

A kérdésedre vonatkoztatva, pedig igazuk van az előttem szólóknak abban, hogy az emberek nincsenek tekintettel egymásra. Sajnos! De nem csak ilyenek vannak!

2012. ápr. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/85 anonim ***** válasza:
42%
Szia! Én is nagyon csini kismama voltam. Igazábol kabátos időszakban nem is igazán látszott rajtam, hogy terhes lennék. Most, hogy meg van a pici és még 5 kg-al kevesebbel jöttem a korházbol mint mikor teherbe estem. Még dudálnak is a hapsik pedig tolom a babkocsit. Ilyen furák az emberek!
2012. ápr. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/85 anonim ***** válasza:
74%
Sajnos bunkók az emberek, ahogy a többiek is írják. Nincsenek tekintettel se kismamákra, se babakocsisokra, se öregekre, senkire. Ma reggel én is tapasztaltam munkába menet, hogy mindenki ott akar közlekedni ahol én, és persze én tértem ki. Régen simán neki mentem volna, de most inkább kikerülöm, nehogy megüssem a pocim. Ez van sajnos, hozzá kell szokni.
2012. ápr. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/85 A kérdező kommentje:

Nem idegesítem magam ezen, sőt inkább magamban mosolygok rajtuk, mert jobban tennék, ha rendbe tennék a lelkivilágukat, és irigység helyett inkább magukkal foglalkoznának.

A kisugárzás adott, abból visszavenni nem tudok, de nagyképű semmiképp sem vagyok, inkább szerény.

2012. ápr. 19. 18:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!