Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma kiderült hogy terhességi...

Ma kiderült hogy terhességi cukorbetegségem van most vagyok 27 hetes éhgyomorra 4.7 volt terhelés után 8.1 ez nagyon rossz? Hogyan fognak kezelni a diabetológián?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem annyira rossz :) De rossz!

Szénhidrát diétára fognak fogni.

Szerintem napi 175-180 grammosra.

Én is 175-n vagyok már 14 hete :)

2012. ápr. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, ez nem annyira rossz.

Nekem a 24. héten még csak 7,22 volt, ekkor szénhidrát visszafogásra ítéltek, nem kellett számolnom, de diétáznom bizonyos szabályok szerint, majd a 34. héten egy kontroll (reggelizős) vérvétel lett 8,25. Azóta 180-as diéta, + önellenőrzés lett belőle. De meg mondom őszintén, hogy nem számolom ki pontosan, csak úgy nagyjából, mire megtanulnám a számolás szabályait, addigra megszülök. Csinálom az önellenőrzést, és szerencsére jók az értékeim. Így a doki sem piszkál. (Mérem e vércukrom, másfél órával étkezések után, reggel mindig, és néha egy-egy másik főétkezést követően is)

2012. ápr. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!