Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy AMD phenom II X4...

Vettem egy AMD phenom II X4 955 black edition processzort, és hát a gyári hűtője nem mondom, hogy nem rossz, de néha elég hangos.45 fok felé nem megy terhelés alatt. Van itthon régebbről egy hűtőm, érdemes lenne kicsererélnem?

Figyelt kérdés

Nem emlékszem arra, hogy az hangos lett volna, mikor hűtött a régebbi hűtő.

[link]

Ilyen csak nincs rajta az a fehér matrica


Ami meg itthon van az meg ilyen

[link]


Hűtené rendessen? Ideigelenes megoldás lenne csak, mivel szeptemberben vennék rá erősebbet.


2011. aug. 13. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért kérdezed, igazából úgyse lehet megmondani, tedd be, aztán nézegesd a processzor monitort, gyorsan kiderül..
2011. aug. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazad van, de én óvatos ember vagyok, nem szeretném ha valami gond lenne belőle.
2011. aug. 13. 19:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sétálj be egy üzletbe, és vegyél egy ötösért egy Coolermaster HyperTX3-ast, vagy egy Arctic Cooling 64-est, és örülj. A kérdésben szereplők között ha van is különbség, eléggé minimális lehet.
2011. aug. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ne cseréld le. hagyd rajta amíg nem tudsz venni jobbat.

nekem is 955-ösöm van, alapjáraton elég tűrhető a hangja csak terhelés alatt gáz.. olyankor zenét teszek be és nem hallom. Majd veszek énis vmit csak még nemtudom h milyet.

2011. aug. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
tényleg elég hangos terhelés alatt dehát mit vártál, ez egy KIVÁLÓ processzor, bármit bízol rá gond nélkül megoldja! :)
2011. aug. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Scythe Mugen 3 alá ne add ha jó hűtést akarsz úgy, hogy halk is legyen: [link]
2011. aug. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kösz a kommenteket. Akkor nem kezdek bele felesleges procedúrába. Jó kis hűtőket linkeltetek nekem, szerintem ezek közül fogok majd választani, ha vásárlás előtt álok.

Nekem azt mondták, hogy a kapott hűtőjével nem lesznek gondok, mert rendessen végzi a munkáját, de ha húzni szeretném, akkor nem árt egy jó hűtőt vásárolni rá. Na ez nálam nem áll fent, bőven elég amit most nyújt.

2011. aug. 13. 22:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Artic Cooling Freezer 13
2011. aug. 14. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!