Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb 8hetesen lattak mar hasi...

Kb 8hetesen lattak mar hasi UH-on a babatokat a doki? Vagy csak huvelyivel? 7+2hetes kismama vagyok, meg nem latott doki (kulfoldon elek).

Figyelt kérdés
2009. jún. 20. 18:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem igen mert nekem is látt 6hetes vagyok és 7mm az én kis manóm!!gratu sok boldogságot
2009. jún. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
En is kulfoldon elek Angliaban, nekem 8 hetesen latszodott mar hasi uh-val. Eloszor 5+3 hetesen mentem de akkor meg csak petezsakot lattak igy visszahivtak par het mulva vagyis 8 hetesen es mar lattak hasival is, a monitoron ott pulzalt a pici szive. :) Boldog babavarast neked!
2009. jún. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
hasival látta 5 hetesen enyémet most alszik a kiságyban 12 hetes...Sok boldogságot!
2009. jún. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hetesen volt hasi uh (belgyógyászati vizsgálat nem nőgyógyászati) és ott is látszott a 7mm-es petezsák. Így gondolom 8 hetesen is látszódik hasin.
2009. jún. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Tittiritty ***** válasza:

Szia!

Én 8 hetesen voltam dokinál és a hasi UH-on már látszott a kis manó és hallhattam a szívhangját is:-)

Gratulálok és boldog babavárást!

2009. jún. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Wow,nagyon koszonom,Kedves 18:28-as!Merrefele elsz Angliaban?En Londonban elek,de itt nem vizsgalnak meg 12hetes elott!!!!
2009. jún. 20. 19:28
 7/12 anonim ***** válasza:
Én nem Angliában élek, csak válaszoltam remélem nem baj...
2009. jún. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Oh, bocsi már látom nem rám gondoltál ketten vagyunk 18:28asok
2009. jún. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
18:28-as vagyok, en Bristolban elek. Itt is korhaza vallogatja szerintem, en elkertem a hazidokimtol telefonba a szuleszno szamat aki a korhazba dolgozik, felhivtam, mondtam, hogy van egy pozitiv tesztem de a mensim nagyon ossze vissza volt mindig igy nem tudom pontosan hany hetes a terhesseg de 6 hetre gondoltam. Mondta, hogy menjek be ket nap mulva tud adni idopontot es megnezzuk. Ott mondta, a nover aki ultrahangozott, hogy szerintem meg csak kb 5 het 3 napos lehet de talan meg kissebb, a ciklus vegefele fogant. Persze szivhang meg nem volt ezert letortem nagyon, akkor mondta a szuleszno, hogy ugyis kell vervetel 7-8 hetesen valami vizsgalatokhoz es akkor rakukkintunk megint es mar biztosan lesz szivhang, es volt. Sajnos a tortenetnek szomoru vege lett mert 9 hetesen elhalt a baba.:( De most ismet babat varok, a 6-dik hetben vagyok, ultrahangra meg ugyanahoz a szulesznohoz megyek julius elejen vagyis ismet 8 hetesen. Remelem ezuttal mar a kezembe tarthatom majd a babamat februarban. :) Boldog babavarast kivanok neked es sajnallom, hogy ott Londonban csak a 12-dik heten van uh. Gondolom zsufoltak nagyon a korhazak, habar itt sem egyszeru. Na de a lenyeg, hogy minden rendben legyen a babakkal. :)
2009. jún. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia!!En Irorszagban elek.Itt sem vizsgalnak meg 12 het elott.De en nem birtam kies elmentem egy Lengyel klinikara.Hatha ott is van prbald meg.24km
2009. jún. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!