Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány évet éltetek együtt a...

Hány évet éltetek együtt a gyerekvállalás előtt? Mi volt a szakmátok? Hogy fogják hívni a babátokat?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 21:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
59%
Egyet sem. Júliusban költöztünk össze és szeptemberben született a baba. Előtte persze minden este együtt voltunk, tehát akár azt is lehetne együtt élésnek nevezni. Kristófnak hívják.
2011. júl. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
79%
Áprilisban esküdtünk és februárban született a lányunk.
2011. júl. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
89%

6 év együttjárás után házasodtunk össze, ekkor költöztünk össze, addig soklakiak voltunk, hol itt, hol ott... A házasságunk 3. évében született Benedek, az 5. évében pedig a kistestvér fog. :)

Én nem dolgoztam előtte, egyből jött a baba, jogász vagyok.

2011. júl. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

4 éve élünk együtt, ebből 2 éve házasok is vagyunk. Mindketten eladók vagyunk. Leventének fogják hívni a kisfiunk.

30h km

2011. júl. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

2008 februárjában jöttünk össze, márciusban össze is költöztünk. 2009. júniusában lánykérés, szeptemberben esküvő. A babával esküvő után kezdtünk próbálkozni, de csak 2010-ben fogant meg. Idén februárban született, kicsivel a 3. évfordulónk után. Larának hívják a csöppséget.

Én adminisztrációs munkákkal foglalkozom, a férjem autószerelő.

2011. júl. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Mi februarban ismerkedtunk meg, majusban koltoztunk ossze.

Mar abban az evben osszel a gyerekvallalas mellett dontottunk, de csak kovetkezo tavasszal estem teherbe. Kb masfel eve eltunk egyutt, amikor az elso babank megszuletett. A ferjem futar, en kozgazdasz vagyok, az elso gyereket Kristofnak hivjak.

2011. júl. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

8 hónapja voltunk együtt a párommal(szinte első perctől együtt laktunk), amikor megtudtuk babát várok(nem tervezett), nagyon örültünk/örülünk neki. Alexnek fogják hívni, hamarosan érkezik. Mindketten kereskedelemben dolgozunk.


39 hkm

2011. júl. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
6 év (2 év házasság), irodai meló és Rozi.
2011. júl. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
4 év együttélés, és 1 év házasság után érkezett Botond. Most két éves, és úton van a kistesó, Andor. Én egyetemet végeztem ezidő alatt, plusz a médiában dolgoztam, a férjem befektetési vállalkozó.
2011. júl. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
3 év együtt élés után lettem terhes megszületett a kislányunk, utána házasodtunk és nemsokára születik a kisfiunk, közgazdászok vagyunk mind a ketten
2011. júl. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!