Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az okozhat valami gondot, ha...

Az okozhat valami gondot, ha kétemeletes házban lakom és mindenért lépcsőzni kell emiatt?

Figyelt kérdés
Pl. ha inni akarok, akkor le kell döcögnöm a konyhába és vissza.
2012. ápr. 20. 00:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2012. ápr. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Készíts fel magadnak egy kancsóban innivalót.
2012. ápr. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Okozhat-e gondot,hogy sportolsz??Mert a lépcsőzés valahol egy sport is.Megmozgatod magad..Szerinted??
2012. ápr. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak jót tesz.
2012. ápr. 20. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát én panellba lakom a harmadik emeleten és volt olyan hogy 1 nap 5* le-fel mentem a lépcsön. Szerintem csak fárasztó dolog semmi más.

Boldog babavárást!

34hkm

2012. ápr. 20. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Sőt, kismamáknak szokták javasolni, hogy könnyebben szüljenek. Habár ez a dolog nem igazolt, mégis a kórházban rengeteg kismama lépcsőzött, akár egy órát is.


Biztos nem árt, fittebb is leszel tőle. :)

2012. ápr. 20. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én naponta egyszer fel és le mentem a másik emeletre, emeletről.

Hozzáteszem, én is hallottam a lépcsőzés ártalmairól.

Nem kell túlzásba vinni.

2012. ápr. 20. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Problémamentes terhességnél semmi ilyen nem okoz gondot, sőt még a lépcsőzésnél nagyobb terhelés sem.

Ha veszélyeztetett egy anyuka, akkor egy rossz lépés is baj lehet, nemhogy egy emeletnyi "mászás".

Nem tudom hol tartasz a terhességben, de abból kell kiindulni, hogy minden rendben lesz!

2012. ápr. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi is 3.-on lakunk, napi min. 3-4-szer megteszem az utat, kutyasétáltatás, bevásárlás, szatyrokkal felfelé...semmi bajunk tőle.
2012. ápr. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én is minden nap lépcsőzöm, mert két szintes házunk van és a lefagyasztott húsok, zöldségek, gyümölcsök a kamrában vannak nagy fagyasztóban. ezen kívül teregetni se teregetek már a lakásba, az kertet is rendezem.. bár nekem meg is lett a böjtje, mert erősen begörcsöltem, ezért tegnap kórházba is kellett mennem, ahol nyugalomra intettek. persze ettől függetlenül ugyanúgy lépcsőznöm kell, de a kerti munkát egy időre hanyagolom.

minden jót Neked és boldog babavárást!

18 hkm

2012. ápr. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!