Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Használt valaki közületek...

Használt valaki közületek Nature-Min Aloe Vera-s vitamint?

Figyelt kérdés

Érdekelne,hogy vettetek-e észre valami változást tőle?Használt?Anyósom rendelt nekem ilyet,de őszintén félek szedni,mert már szedem a Magne B6-ot,plusz a terhesvitamint,és persze ezeket kezdetektől fogva szedem,szerintetek mit csináljak?Két hete nagyon vérzik az ínyem,és azt mondta Anyósom hogy ez abban is segít.Előre is köszi a segítséget!

23hkm


2012. ápr. 20. 10:53
 1/3 anonim válasza:
Azon kívül, hogy irreálisan drága nincs vele baj. Bár terhesség alatt inkább én sem kísérleteznék.
2012. ápr. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nem mostani a kérdés,de hátha mást is érdekel!

Első terhességem előtt FLP Berry nectárt ittam 3 hónapig, ezzel egy időben szedtem a Royal Jellyt és a Nature-Min multivitamint. Negyedik hónaptól elhagytam a Berryt és párommal együtt szedni kezdtük a Multi Macát. Abba a hónapban nem éreztem a peteérésemet(iszonyat fájdalom kíséri a peteérésemet)és szomorú is voltam, hogy összezavarodott a ciklusom. Hát tévedtem kismama lettem! Második terhességem is a Multi Maca és a Royal Jelly szedése mellett jött össze és még szoptatok. Vaterán olcsóbban is hozzá lehet jutni ezekhez a termékekhez. Egy próbát megér!

Egyik ismerősöm 5 év sikertelen próbálkozás után a Multi Maca szedésével az első hónapban terhes lett. Egész terhességem alatt szedtem-szedem a Royal Jellyt és a Natura-mint-et. Folsav és magneB6-ot szedtem még mellé, terhesvitaminhoz hozzá se nyúltam. Kislányom kerek 4000g-mal és 51 cm-el született.

Ha kérdésetek van szívesen válaszolok!

2013. márc. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Néhány dolgot szerintem tisztázni kéne.


Először is a Nature-Min nem vitamin. Pláne nem multivitamin. Természetes forrásból (tengeri üledékes kőzetből) származó ásványi anyagok vannak benne, a lehető legjobban felszívódó formában. A gyógyszertári készítményekkel ellentétben semmilyen mellékhatása nincs.


Másodszor ezek a termékek nem irreálisan drágák, ha megfelelően használják, fogyasztják őket. Több éves, dollármilliókba került kutatások eredménye mind. Az (évek óta gyakorlatilag változatlan) árukba bele van építve az eredményes használatukhoz szükséges személyre szabott tanácsadás díja. Amíg nem tudtuk, milyen kiváló minőségűek és hogyan lehet gazdaságosan használni őket, mi is sokalltuk az árukat. Ma már egyáltalán nem.


Harmadszor az FLP senkinek nem engedélyezi, hogy a Vaterán és egyéb hasonló helyeken árusítsa a termékeit. Az összes így eladásra kínált FLP termék inkorrekt és szabálytalan módon kerül értékesítésre. Akinek kizárólag a ma kifizetett összeg minimalizálása számít és egyáltalán nem érdekli, hogy

- az van-e a csomagolásban, ami rá van írva;

- ha igen, nem tette-e tönkre a helytelen tárolás, gondatlan kezelés az eredetileg kiváló minőségű beltartalmat;

- mi a helyzet a termék szavatosságával;

- legális forrásból van-e a termék;

- legközelebb is be tudja-e szerezni ugyanonnan ugyanannyiért a terméket;

- etikus módon jut-e a termékhez;

- van-e bármilyen garancia az általa megvett termék mellé;

- kit gazdagít a termékre költött pénzzel;

- kap-e segítséget ahhoz, hogy a neki megfelelő terméket vegye meg;

- kap-e segítséget ahhoz, hogy eredményesen tudja használni a terméket;

- kap-e tippeket arra, hogyan használja gazdaságosan a terméket;

- telefonálhat-e ingyen a családtagjainak és olcsón bárkinek életfogytiglan;

- lehet-e valaha ingyen neki a termék;

- kap-e pénzt azért, ha a családja/szomszédja/barátja/barátnője/kollégája stb. is ugyanazt használja, ami neki bevált;

- fog-e valaha is ingyen utazni a családjával és a barátaival csak ezért, mert ez a termékcsalád mellett döntött;

- fog-e neki valaha több ezer ember felállva tapsolni több mint egy egész percig;

- milyen példát mutat a környezetében élő embereknek...

... az felőlem keresgélhet a Vaterán meg a többi hasonló helyen. Akinek a fentiek egyike-másika számít valamit, annak szívesen segítek.


Egyébként a mi gyermekünk - bár kisebb súllyal született, mint az előttem szólóé - egy éves elmúlt, amikor életében először belázasodott. Másfél hónapig járt a bölcsődébe egyetlen nap hiányzás nélkül. A két tucat gyermeket számláló bölcsis csoportban egyedül ő bírta ilyen sokáig.

2015. aug. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!