Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy egész nap...

Normális, hogy egész nap hulla fáradtnak érzem magam, és csak aludnék? 28hkm

Figyelt kérdés
arra nem bírom magam rávenni, hogy főzzek, vagy elmosogassak, egyszerűen úgy érzem letapadnak a szemeim egész nap. Említsem meg a védőnőnek? lehet valami vitamin hiány? Most megyek hozzá fél óra múlva
2012. ápr. 20. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is szoktam így lenni, egyre sűrűbben.

Cseszeget is érte a férjem rendesen!

Pedig 30. hétig szärrá dolgoztam magam :(

Amikor front van, akkor még rosszabb.

Szerintem ez általános dolog ilyenkor már.

Pihenjél sokat, ha megteheted!

2012. ápr. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen természetes, sokat kell pihenned. Energia kell a pici növekedéséhez is, és a tiéd használja el :))) Csak erről van szó. AMúgy én is hulla vagyok, pedig nem vagyok várandós :))) Lehet az idő is :)))
2012. ápr. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is 28 hkm vagyok de abszolút tele vagyok energiával, a második vérképeden nem mutatott vas hiányt? mert nekem a dokim azt mondta hogy a vas hiány azt a tünetet okozza amit Te leírtál. Járj utána nehogy baj legyen.

Boldog babavárást!

2012. ápr. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!