Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25hetes terhes vagyok. mikor...

25hetes terhes vagyok. mikor pisélnék egy két csepp jön, aztán mintha elzáródna, pár másodperc aztán meg rendesen pisilek. ez mitől van?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 18. 13:39
 1/3 Tóth Tímea Judit ***** válasza:
Sajna nem tudom hogy mért van így,nekem is ilyen ahogy majd nő a súlya is még rásegít.Kitartás!28.hetes kisma
2008. ápr. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

szóval ez ennél ilyenebb lesz? minnél nagyobb a baba annál tovább ülök majd a wc-én egy egyszerű pisilésnél?

boldog babavárást

2008. ápr. 18. 14:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok,csak nekem a végén,amikor azt hiszem már végeztem és fel állok,akkor még jön egy kicsi.Már megszoktam,így csak félig állok fel,had follyon még.Egyre több jön utánna is nekem az idő előrehaladtával.30 hetes vagyok
2008. ápr. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!