Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes kismama vagyok. Ezek...

36 hetes kismama vagyok. Ezek mit jelentenek: CX:2000, Kf/4hu-val érő grav. ut., Fekvés:2KT, Lepény:G-2, Flowmetria:2,5.?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 18. 14:49
 1/2 Tóth Tímea Judit ***** válasza:
A cx-2000-a méhszáj megrövidűlt 1újjnyíra,de zárva van teljesen a méhszáj belső,közép,külső.A többit nem tudom sajna.Van még időd jó hogy zárva vagy még teljesen!Üdv 28.hetes kismama
2008. ápr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A cx2000 már elmondták. Köldök felett 4 ujnyivan erő terhes méh, fekvés: kettes kopnyatartás, Lepényed kettes érettségű, normális már ilyenkor, hiszen ez a szerv a 40 héttel elveszti a funkcióját, A flowmetrria a köldökzsinórban áramló vér, az is jó. Teljesen jól vagytok. Gratula!

Puszi!

Zsuzsa

2008. ápr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!