Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy ennyit mozog a...

Normális hogy ennyit mozog a baba?

Figyelt kérdés

33 hetes vagyok,és már három napja nemigen tudok pihenni,mert a baba annyit mozog,sokszor fáj.Teljesen kifeszíti a hasam.Rugdos,kapálózik.Olyan mintha sose tudna lenyugodni.Lehet az idő miatt?Ilyet még soha nem csinált,kiver a víz,mert nem áll le.Tud így pihenni?

Már nagyon kétségbe vagyok esve,hogy valami nem tetszik neki odabent.


2009. jún. 21. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,minden rendben van.A picit is megviseli ez az idő,front,stb...
2009. jún. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyugi!

Ha mozog az csak jót jelent, próbáld meg így felfogni, bár tudom nehéz! Te próbálj relaxálni, nyugis zenét hallgatni, ha nagyon izgulsz a témán ő is csak még izgatottabb lesz.

Persze, ha már nagyon vészes a helyzet, akkor irány a doki. Vagy esetleg hívd fel, és ő jobban meg tud nyugtatni. :)

2009. jún. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 34 hetesek vagyunk és az utóbbi napokban mióta ez az sok front vonul hol hideg hol meleg az én kicsi manóm is többet és erőteljesebben fickándozik néha már szinte fáj amit csinál de jókat nevetünk rajta ahogy torzul a hasam az atrakciók alatt. Nyugi semmi baja ők ugyanúgy érzik a frontokat sőt érzékenyebben reagálnak mint mi felnőttek.

2009. jún. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!