Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azért mozog ennyit a baba,...

Azért mozog ennyit a baba, mert nem tetszik neki a testhelyzetem éjszaka?

Figyelt kérdés
Sokat vagyok fent éjszaka, nem tudok hogy aludni, általában oldalt fekszem, de a baba mindig elkezd rugdosni ha oldalt vagyok, 26 hetes kismama vagyok,a baba nagyobb 1.5 héttel, a hasam most elég nagyot nőt, hátamon nem jó ha fekszem, tudom nem is ajánlott, a hasamon pedig már lehetetlen. Mindegy melyik oldalamon vagyok, szerintem keresztben fekszik, mert oldalt érzem sűrűbben a mozgását. Lehet hogy neki ez a helyzet kényelmetlen, nem akarom megnyomni, bár lehet hogy nem is tudnám. Szoktam használni kispárnát amit a hasam alá teszek, de akkor is ezt csinálja, hajnal 1-től 3-ig mostanában mindig fent van.
2010. febr. 10. 09:35
 1/2 anonim ***** válasza:
nem, azért mozog mert nyugalomban vagy. nem tudod egyébként megnyomni. vagy pedig felkészít a jővőre. nekem éjjel egykor, háromkor, ötkor ébresztett, aztán utána pont ezekben az időpontokban kelt szopizni.
2010. febr. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hm, két dolog is eszembe jutott. Egy hogy pont ma éjjel jöttem, rá, hogy én minden éjszaka 3x kelek föl, szinte percre pontosan ugyanakkor. Lehet, hogy a baba kelt nem megamtól kelek? Csak nem veszem észre? Egyébként ha fordulok, helyeszkedik ő is mindig. Igazodik hozzám.

Egyéként nekem is 24-25. hét tájékán mikor már nem tudtam hason feküdni akkor kellett megharcolnom az oldalt fekvésért. Nem tetszett neki, nem szerette. Mindig rugott, csapott oda, ahol a hasam hozzáért az ágyhoz. Szép harc volt, de most már megszokta. Max ha nem tetszik neki akkor átcsuszik a másik oldalra.

Lehet nálatok is egy hatalmi harc ez. Megnyomni nem tudod, csak kifejezi ő is az akaratát, már most!!

2010. febr. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!