Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vidámparkba terhesen?

Vidámparkba terhesen?

Figyelt kérdés
Megígértem a gyerekeimnek(8 és 10 évesek), hogy a hosszúhétvégén elviszem őlet a vidámparkba. Közben kiderült , hogy terhes vagyok. Már nagyon régóta várják , hogy elmenjünk , sajnos nincsen senki más , aki elvihetné őket. Csak az a baj , hogy 10 év alatti gyerekkel kísérőnek is fel kell ülni bizonyos játékokra. N em tudom , hogy mitévő legyek.
2012. ápr. 23. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ha jól értem még a terhességed elején jársz. Én biztos elvinném őket, max. dodgemezni nem ülnék be. De egy kis óriáskerekezés, körhintázás nem hiszem, hogy bajt okozna. Esetleg nincs keresztszülő, nagyszülő, aki menne veletek? Egészséges terhességnek ki kell bírnia ezt.
2012. ápr. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen , még néhány napja tudtam meg . Az óriáskerékkel meg a körhintával nincs is gond , de vannak olyanok , amik rázkódnak , pörögnek ,megütöd magad benne , magasról zuhannak stb..
2012. ápr. 23. 13:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem mennék el. Veszélyes neked. Ha nincs más kísérő, akkor bizony nem mennék. A két kicsi egy-két napos szomorkodása kevésbé fontos, mint a harmadik pici biztonsága. Az első három hónap létfontosságú a magzatnak. Nem kockáztatnám. Mi az, hogy "ki kell bírnia"? Miért kellene? És ha mégsem? Tuti nem mennék.
2012. ápr. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Már látom előre, hogy ez 0%-os válasz lesz.


Én kétszer is voltam terhesen vidámparkozni. Ráadásul éjszaka. Az első baba már nagyobb volt, vele csak olyanokra ültem fel, ahol nem nyomta a hasamat az öv.

A második bébinél pedig épp csak a pozitív teszt után mentünk. Vele végigmentem az összes pörgő-forgó-zuhanó játékon. Tökéletes óriásbébi lett. Szerintem nem kell attól megrökönyödni, amit előttem írtak, hogy egészséges terhességnek ki kell bírni. Nyilván én sem akartam rosszat a kicsinek szándékosan, de mint tudjuk az első 3 hónapban akkor is elmehet, ha a kismama még a széltől is óvja magát. Ha viszont rendesen megtapadt és egészséges, akkor ahhoz viszont még túl pici, hogy az "űrhajóskiképzést" igazából érzékelje. Egyébként pedig az igazán durva dolgoknál pl T-Rex, ki is van írva, hogy szívbetegek, terhes nők, stb nem, vagy csak saját felelősségre használhatják.

2012. ápr. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!