Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy tudom megkülönböztetni a...

Hogy tudom megkülönböztetni a jósló és a rendes fájást legkönyebben?

Figyelt kérdés

Ti miből tudtátok hogy az már nem jósló?Azt tudom hogy az időt nézni kell de pl.a 10 perces fájás az 10 percenként jön és milyen hosszú?Meddig nézzem az időt ha 1 óra alatt érünk be a kórházba?Úgy értem mennyit várjunk otthon?És a rendes fájás honnan indul?Hol fáj,az alhas vagy a teteje a hasamnak?Jóslóm az rengeteg van akkor nekem az egész hasam fáj,de a derekam nem mindig.Köszi a válaszokat!

39 hetes kismami


2009. jún. 21. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Figyu, én azonnal tudtam, hogy ez nem jósló csak nem akartam elhinni, főleg, hogy hajnali 3 óra volt. Tudni fogod hidd el! Valahogy más mint egy jósló. És nekem összevissza jöttek nem pont 10 percenként. Volt 18 perc meg volt 6 perc közte amikor kezdődött de tudtam, hogy ez az.
2009. jún. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a szülésznőm, hogy ha nem tudom megkülönböztetni, akkor üljek be egy kád meleg vízbe. A jósló elmúlik a meleg víztől, a valódi nem. igaza volt!
2009. jún. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!