Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 18. heti uh-on a lepény a...

A 18. heti uh-on a lepény a mellső falon, mélyen megközelíti a belső méhszájat. No szex, még változhat, ennyit mondott. Mik lehetnek a következmények, ha nem változik, vagy épp még lejjebb kerül? Tapasztalatok érdekelnének, köszönöm!?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 23. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez volt kivéve hogy a hátsó falon tapadt mélyen.

Ha nem változik akkor tuti a császármetszés!

Nekem 12 hetes uh volt ez, és mostmár jó helyen van, ahogy nő a baba megy az majd feljebb szépen!

Boldog babavárást!


22hkm

2012. ápr. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, Neked is Boldog Babavárást! Arra gondolni sem szeretnék, h császár...:(
2012. ápr. 23. 17:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem rajta volt az elején észrevették, de szépen lassan lemászott, így szülhettem normál módon.
2012. ápr. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia,nekem is pont így van,no szex-cipekedés-emelés-hajbókolás-biciklizés,a lepény miatt.Ez sajnos így volt a 12-20-22.heti uh-n is,és legközelebb a 26.héten rendeltek vissza,hogy megnézzék.Azt mondta az uh-s nő,hogy ha nem mozdul el császár,de persze még semmi sincs veszve,és bízni kell benne,hogy feljebb megy.

24hkm

2012. ápr. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 12. Uh-on még teljesen fedte a méhszájat, mellső falon tapad a lepény. Nekem se az uh-os, sem a dokim nem mondott semmit, csak a védőnő szólt, hogy ezzel vigyázni kell, mert könnyen sérül. Azt mondta még, hogy az eset 99%-ában ahogy nő a méh, úgy csúszik el a lepény is a méhszájról. A legrosszabb, ha ottmarad, mert a lepényen keresztül nem lehet szülni, akkor tuti császár.
2012. ápr. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Már a második babát várom és mindkétszer ugyanaz a helyzet, mint nálad.

Először azt tanácsolta a doki, hogy:

- no lépcső (3.-on lakok, lift nincs)

- no sex (utána nászútra mentünk és állandóan esett)

- no cipekedés, emelés

Szerencsére 2 hónap múlva feljebb mozdult a lepény és normális szülésen volt.

Most még nem tudom, hogy feljebb került -e a lepény, de most arra is felhívta figyelmem, hogy ha vérezni kezdenék azonnal kórház!

Eddig még nem volt gond,pedig most a fiam emelgetése az amit nem tudok kikerülni.


25hkm

2012. ápr. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az újabb válaszokat, nekem is a legnagyobb kihívás az, hogy nem emelhetek. Másfél éves a kislányom, pelenkázásnál, fürdetésnél evéseknél nem tudom elkerülni az emelgetését, ha a párom nincs itthon. De persze vigyázok, és ha nem muszáj, nem emelgetem. Mindenkinek Boldog Babázást,Babavárást Kívánok!
2012. ápr. 24. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!