Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ciki az sztk-ba szabadidő...

Ciki az sztk-ba szabadidő cuccba menni?

Figyelt kérdés
11 hetes terhes vagyok. A farmer már kényelmetlen, a kismamanadrág meg még nagy.
2012. ápr. 23. 17:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Miért lenne ciki? Gondolom nem kócos hajjal, maszatos fejjel, és nem a nagyapád festékes mackónadrágjában mész. :)
2012. ápr. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
32%
Miért lenne ciki?Egy kismama nem vehet fel szabadidőruhát?
2012. ápr. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem bárhova ciki szabadidő cuccba menni.

Ne gombold be a farmert, vegyél kismamaövet, az mindent takar.

2012. ápr. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem egyáltalán nem! Persze az ember ne menjen szakadtan, de azért a szabadidő ruha belefér.
2012. ápr. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Kösz lányok :)
2012. ápr. 23. 17:32
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
egy normális szabadidő abszolut nem ciki. Normális alatt nem feltétlen a méregdrágát értem, a lényeg hogy tiszta legyen, meg azért ne legyen agyonhasznált kopott, "szöszös" a sok mosástól. Ha ez a kényelmes, menj abba.
2012. ápr. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
1 hónapja vettem, alig használtam. Néha felveszem amikor a gyerekért megyek az oviba.
2012. ápr. 23. 17:49
 8/14 anonim ***** válasza:

2.vagyok

Megkérdezhetem mi rosszat írtam azzal hogy egy kismama miért ne vehetne fel szabadidőruhát?Vagy az a baj hogy azt írtam vedd fel,és nem azt hogy persze ciki öltözz nagy estélyibe????

2012. ápr. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Természetesen egy kismama is felvehet szabadidőruhát, de a szabadidőruha eredetileg otthonra, vagy sportolásra való.

Ugyan én nem mennék benne orvoshoz, de ettől függetlenül nem zavar, ha más igen, és nem tartom cikinek, csak az én ízlésembe nem fér bele.

Ha te csak abban érzed kényelmesen magad, akkor menj abban.

2012. ápr. 24. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, véletlen volt. Lányom itt ült az ölemben és félrenyomtam.Bocs.
2012. ápr. 24. 06:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!