Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden kismama csak kifejezett...

Minden kismama csak kifejezetten kismamaruhát hord? Vagy jó a szabadidő alsó is?

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 12:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
én eddig kismamanacit hordtam,de most h már itt a jó idő,előveszem a melegítőt.
2010. márc. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2010. márc. 26. 12:08
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg, hogy ne szorítsa a pocid, és kényelmes legyen. Ezeket a feltételeket viszont egy idő után csak a különleges szabású kismamarucik tudják teljesíteni. Attól függ, hanyadik hónapban vagy/mekkora a pocakod.
2010. márc. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy jó. Csak ne szorítson, annyi a lényeg. Lassan 5 hónapja hogy szültem. Bevallom, nekem egy darab terhesnacim sem volt.
2010. márc. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a párom polóit hordtam. Nem voltam hajlandó egy vagyont költeni kismama ruhákra. Főleg, hogy csak 1 gyereket akartunk.
2010. márc. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én pont a kismamanadrágokat "nembírom",kényelmes lenne nagyon,csak nembírom elviselni azt a nagy gumis részt:)Így én melegítőt hordok,vagy amiket eddig,mert nekem mind csípőnadrág,és tudom ígyis hordani szerencsére,kényelmes.:) (19+5h)
2010. márc. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
12:13-as vok. Ja és volt egy nagyon kényelmes triumph szabadidőruhám, annak az alsó részét hordtam.
2010. márc. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2010. márc. 26. 12:20
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én kismamanadrágot hordok, az kényelmes. A szabadidő ruháim olyan passzésak vagy nem is tudom. Mármint a derekuk.


Nem híztam sokat, így itthonra jók azok a pólók, amiket a terehesség előtt hordtam, jobban kilóg a pocakom, mint előtte, de korrekt.


Viszont ha elmegyek valahova, akkor csinosan felöltözködöm. Szerencsém volt, kaptam 3 kismamanadrágot, szert tettem 2 kismama felsőre is, plusz télre volt olyan pulcsim, ami nem kismama, de hosszú, és akár annak is elmehetne.


A férj pólójáról és a szabadidő ruháról sógornőm jut eszembe. Abszolút nem volt szép kismama, a párja pólóit hordta, bő szabadidő gatyával, mivel úgyis csak 6 hónapig más a formája. Akkor is és most is úgy néz ki, mint egy anyaotthonos, semmi igényesség nem látszik rajta. Egy olyan fényképe nincs, amit majd büszkén mutogathatna a lányainak, hogy ilyen volt, amikor őket várta...

2010. márc. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Most vagyok a 31. hétben, de szerencsére beleférek minden nadrágomba, nyilván, a zipzárt nem húzom fel teljesen. A csípőnadrágokon csak a gombot nem tudom begombolni. A Brendonban vettem ún. bandázst, az tök jó, a derekamat is védi a hidegtől (szerintem ez nem terheseknek is hasznos), meg elrejti a be nem gonbolt sliccet. :)

A kismama-cuccok irreálisan drágák, nekem is csak egy kölcsön-kismamanacim van, de engem is zavar az a nagy gumis része... Szabadidőnadrág nálam nem jöhet szóba, mert hivatalban, irodában dolgozom, érdekes lenne melegítőben bejárni. :)

2010. márc. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!