Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Visszerek! Terhesség alatt...

Visszerek! Terhesség alatt érdemes érsebészetre menni? Nagyon rondán előjöttek a visszereim, előtte is voltak, de most mindkét lábamon vannak, (combomon, vádlimon). Esetleg ez gondot okozhat szülés közben? 21 hetes km

Figyelt kérdés

2012. ápr. 23. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Több okból sem érdemes, de leginkább azért, mert terhesen nem műtik meg. Vadgesztenye krém segíthet picit, ha fáj is. Szülés közben nem fog gondot okozni, ellenben jobban vizesedhet tőle a lábad, mint amennyire amúgy is vizesedne.


37 hetes km

2012. ápr. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem 15.héten a doki azt mondta,ha fájnak,menjek érsebészetre vele.Kb ennyit nyilatkozott róla.Súlygyarapodás miatt csak rosszabb lesz.Nekem is van a bal lábamon.Most vagyok 17hetes és már most nagyon kinn vannak...
2012. ápr. 24. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekem a 16. héten gyulladt be a combomba egy visszér amely később be is trombotizált. SOS érsebészet! Azt javaslom, nehogy gond legyen. Egyébként kaptam antibiotikumot, vérhigitót szuri formájában. Ha érdekel egy jó érsebész priv.-ba megírom.
2012. ápr. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom lányok, én úgy mentem érsebészhez, hogy a legjobb barátja a férjemnek, évfolyamtársak voltunk, de senki nem vállalta, hogy amíg nem tünetképző, addig kezd vele valamit. :O De akkor nézesd meg mindenképp.


Első voltam

2012. ápr. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is rondán kijött, én elmentem érsebészhez, és a javaslatára a nőgyógyászom Clexane injekciót írt fel, amit a 31. héttől adok magamnak. Nem hülyeség a visszér, mert szülés alatt akár trombózist is okozhat!

2012. ápr. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. máj. 5. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!