Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érdemes már jelentkezni...

Mikor érdemes már jelentkezni szülésfelkészítőre apás szülés esetén?

Figyelt kérdés
Most 32 hetesek vagyunk, nincs még korán? Vagy még magam sem tudom, mert születhet igaz előbb is.
2011. máj. 13. 06:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálunk a 34. héttől hirdetik. De ha olyan kórházba mész, ahol kötelező a tanfolyam az apás szüléshez, akkor tényleg érdemes korábban kezdeni, nehogy lemaradjatok róla, és ne engedjék be a párodat. Nálunk így van.

Jegyzem meg, nem sok értelme van az egésznek. A 4. szülésemnél is végig kellett csinálni (sok újat nem tudtak mondani), és leginkább arról volt szó, hogyan gondozzuk otthon a babát. Ami ténylegesen a szülésről szólt, az annyi volt, hogy merre van a mosdó, tusoló, és hogy ne legyen láb alatt. Erre elég sok volt 3 nap szabit kivenni, mert naná, hogy munkaidőben tartották.

2011. máj. 13. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ha budapesti vagy, ajánlom ezt a helyet: [link]

a Baross utcai női klinika mellett egy stúdió, ahol jó hangulatú szülésfelkészítőt tartanak, légzéstechnikákban segítenek, lelkileg is hasznos a párnak. Szerintem nincs korán, de érdeklődj a fenti linken szerintem.

2011. máj. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!