Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezd el szélesedni a...

Mikor kezd el szélesedni a csípő? Fájdalommal jár? nekem 3napja elég fájdalmas érzésem van hátul a medence csontomnál! 18 hetes vagyok! Nem tudom, hogy attól lehet-e, vagy más van a dolgoban?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 19. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Van aki már 16 hetesen medence táji fájdalmakra panaszkodik.

Őszntén szólva,én kedden leszek 36 hetes,és még egyáltalán nem éreztem semmiféle medencetáji fájdalmat,csak annyi,hogy a csípőcsontnál valamit becsíptem még az első hetekben,és az nagyon tud fájni,ha becsípűdik.Mondjuk alapvetően nagyon széles medence csontom van.Lehet csak megerőltetted magad,és annak isod meg a levét,mert ha túl sokat vagyok talpon,akkor estére már nekem is szokott fájni.

2008. ápr. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Megerőltetni biztos nem, mert nagyon sokat kell pihennem. Viszont soha nem tornáztam, még ált.suliba sem mindig felvoltam mentve, lehet hogy ezért fogom kicsit nehezebben átvészelni a dolgokat!

Köszi

2008. ápr. 19. 10:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát az én csípőm nem szélesedett egyetlen terhességemnél sem,pedig a harmadik babámat várom,most leszek 31 hetes.

Szerinte ez a hízás mértékétől is függ,meg gondolom alkatfüggő is.

Fájdalomra sokan panaszkodnak,én is eléggé derék,hát és csípőfájós vagyok,de nem szélesedett.


Boldog babavárást,üdv.

2008. ápr. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 18 hetes vagyok, és nekem is fáj a csípőm, de főleg hátul a farcsontomnál, és kb 10 perces fekvés után, már nem bírok felállni, igy már kerülöm a hanyatt fekvést. Nekem ez a második terhességem, az elsőnél a vége felé voltak ilyne gondjaim, igaz 7 éve voltam terhes, de ez nagyon megvisel.

Kb 3-4 kg-ot hiztam eddig, de a nadrág, amit 8 hete vettem, már nem jó rám a csípőmön nem jön fel.

Szóval, aki ilyen fajta, annak fáj, de van aki észre sem veszi.

2008. ápr. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Okés köszönöm a válaszokat! Ha ez természetes akkor "élvezem" a természet csodáját! Jó babavárást mindenkinek!
2008. ápr. 19. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!