Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek a terhesség alatt...

Akinek a terhesség alatt nyugodt volt, keveset mozgott a babája, a születés utáni első hónapokban is ilyen volt a természete?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 24. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
igen a fiam nagyon nyugodt baba volt mert már nagyfiu és most jon a puberta:(
2012. ápr. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem egészen így volt. A pocakomat majd' szét rúgta, annyit mocorgott a kisfiam, folyton rugdalt, férjem két takarón keresztül úgy "hátbarúgta", hogy fölébredt rá éjjel! Most viszont, mióta megszületett, mocorgós és aktív ugyan, de nagyon békés és nyugodt baba, szinte sosem hisztizik! :)
2012. ápr. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
dettó ugyanaz, mint a másodiknak. Egyszer a pénztárnál álltam sorban amikor hüledezve nézték, hogy úristen mindjárt kilöki a ház oldalát :) hihetetlenül aktív volt. Születésétől nagyon mozgékony, szinte csak futva tud közlekedni, "de ha kell demo üzemmódra vált" Ő a mintababa :) Most 20 hónapos, nem hisztis, nem akaratos, csak állandóan mozgásban van.
2012. ápr. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam mocorgott odabent, de számomra ismeretlen volt a "majd arra vársz bár ne mocorogna" szindróma. Most 4 hónapos, folyton jár a keze-lába, de ez szerintem életkori sajátosság. Ha kell nyugton is elvan, nem kell, hogy folyton vele legyek, de elég bújós, szeret kézben is lenni, viszont nehezen alszik el.
2012. ápr. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem rúgta szét a pocakomat, nyugodt volt általában és pl. este lefekvéskor mindig mozgott. Most 5 hetes a Kisfiam, és szerencsések vagyunk: este fél 9 körül fürdetünk, aztán szopizik, 10 körül alszik el, akkor teszem le, és 3-ig vagy 4-ig alszunk. Csak a hidegfront meg a nagyon szeles idő zaklatja fel.
2012. ápr. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen.

Lányom egész terhességem alatt kevesebbet mozgott.

Születése után is nagy alvó nyugodt gyerek.

Fiamat korábban éreztem mozogni, aktívabb volt végig.Születése után is kikészít 3 embert a mozgékonyságával.

2012. ápr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!