Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy 13h+4napos...

Normális hogy 13h+4napos terhesen, nemérzek semmit, a reggeli rosszuléteken és a hányáson kívul semmit? . Holnap megyek Uh-ra, be vgayok rezelve. Ugye normális h még nemérzema babát?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 24. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy ideig jó, hogy nem érzed, alig néhány cm-es még csak! Van akinek vannak tünetei, van akinek nincs! Természetes!
2012. ápr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha rosszullét és hányás van,annál mi többet szeretnél? :) Örülj, hogy nincs több tünet :) Jó babavárást! Ja, én ennyit sem éreztem, nekem 11 hetesen elmúltak a tüneteim, hányni EGYSZER SEM hánytam- nekem csak szúrt a hasam, de azt sem mindig. 11-13 hét körül átveszi a baba táplálását a méhlepény a sárgatesttől, ezért szűnik meg a rosszullét.

Minden rendben van :))


21 hónapos kisfiú anyukája

2012. ápr. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Terhességem kezdete óta nem hánytam, nem volt semmi tünetem, csak a mellfeszülés, de az nagyon. Közben voltak kisebb nagyobb problémáim (korábbi vetélés, 3 hete hematóma) emiatt nagyon nagyon aggódtam, hogy minden rendben legyen. Ma voltam a 12. heti uh-n, és annyira boldog vagyok, hogy elmondani nem lehet!!! Én sem éreztem a babát, pedig ott van!!! :))

Nyugodj meg, minden rendben lesz, meglátod!!!

2012. ápr. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
KOszi a gyors választ csajok...remélem h igazatok van.Háta 7.héttol hányok, de csak reggelente...:-)
2012. ápr. 24. 19:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem szeretnélek megbántani, de mégis mi egyebet szeretnél érezni a rosszulléteken kívül? Remélem minden rendben Veletek; de tényleg kíváncsi vagyok, mit hiányolsz. 22hkm
2012. ápr. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gondolom a fejlődő magzatra gondol. Hogy őt nem érzi.
2012. ápr. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nemérzem a huzodásokata méhemben amit eddig igen, és nekem nemnol a pocim sem, a baratnom meg ugy néz ki mint ha 8.honapba lenne,pedig ugyan annyi idos mint én...de már megnyugodtam, ma voltam UHán és minden a legnagyobb rendben:-)
2012. ápr. 25. 22:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Ennek örülök! Boldog babavárást! :))
2012. ápr. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5. válaszoló vagyok; nagyon örülök, hogy minden oké, lehet a szerencsésebbek közé tartozol és nem is lesz teher a terhesség ;) boldog babavárást
2012. ápr. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!