Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reggeli pisilésnél barna volt...

Reggeli pisilésnél barna volt a wc papír.7 hetesen normális? Vagy menjek dokihoz?

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 08:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem piros, akkor nem kell doki. Bár én a helyedben elmennék egy Utrogestan receptért.
2010. dec. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem várnék vele, attól rosszabb nem lesz, ha konzultálsz egy orvossal.
2010. dec. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szia szerintem menny ovoshoz vele mert sajnos áprilisban én is így jártam és el is ment a babám. hála a jó istenkének azóta újból terhes lettem és minden rendben van. 22km
2010. dec. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azóta nincs semmi, hála Istennek. De elmegyek délután dokihoz. Köszi a válaszokat.
2010. dec. 8. 09:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálam is ez volt, mint kiderült, egy haematóma okozta. Mindenképpen menj el orvoshoz. Remélem, minden rendben lesz. Boldog babavárást.
2010. dec. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én a helyedbe elmennék mert nekem is ez volt és fent állt a vetélés.Adtak rá kúpot és rendbe jöttem.Most már 20 hetes terhes vagyok.De hogy ne idegeskedj inkább meny el orvoshoz mert az megtud vizsgálni és tudja hogy gond van-e.Nem mindig rossz ha nem jön vér azt mondják,de nekem sem volt és még is gond volt.Én inkább biztosra mentem.Én ajánlom hogy nézzen meg az orvos mivel mi nem vagyunk azok csak tapasztalatból tudunk tanácsot adni.Gratula a babához.
2010. dec. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

sziasztok!

jó, hogy voltam dokinál... fenyegető vetéléssel azonnali ágynyugalom...

remélem minden rendben lesz már..

köszi a válaszokat mindenkinek.

2010. dec. 11. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!