Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kínai fogantatási naptár....

Kínai fogantatási naptár. Kinek jött be és kinek nem?

Figyelt kérdés
Az a fogantatási naptár, amely szerint az anya életkorát kell nézni a teherbeeséskor+a teherbeesés hónapját.
2012. ápr. 25. 07:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia!nekem nem jött be, kislányt jósolt, kisfiam lesz! 28 hkm
2012. ápr. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nekem a 4 gyerekböl egyetlen egynél sem stimmel, de sem a tesvéreimnél, sem az ö gyerekiknél nem jott be. Az ismerösök között a kb 50 gyerekböl EGY az, ahol tényleg az lett.
2012. ápr. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nekem bejött, kislányt jósolt, és kislányom született. :)
2012. ápr. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Én 2 olyat ismerek akinek bejött, mivel 2 arátnőm szült egy pár évvel ezelött. Kiváncsi leszek, hogy nálam bejön e, de még messze van,hogy megtudjam.
2012. ápr. 25. 07:47
 5/20 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem bejött a ciklus.hu is és a kínai naptár is fiút jósolt arra a napra és fiú is lesz.
2012. ápr. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
elvileg nekem is a ciklus.hu és a kíni is fiút jósol, majd meglátjuk. :)
2012. ápr. 25. 08:02
 7/20 anonim ***** válasza:

Nekem 3szor fiút jósolt. Az első kettő lány lett, a harmadikat még nem tudjuk :-D

8 hetes kismama

2012. ápr. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
55%
Lányomnál és most a fiamnál is bejött,illetve mindenkinek akinek megcsináltam (sokan nem tudják, hogy hogyan kell használni, a kínai naptár szerint nem annyi éves vagy amennyi, tehát át kell váltani a kínai naptárra a születésed dátumát és a fogantatás hónapját is! Kínaiaknál pl. februárral kezdődik az év! Szerintem sok embernek ezért nem jön ki...)
2012. ápr. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
sokaknak azért nem jön be,mert amit magyarul találsz,az nem számol jól. keress rá neten,vannak olyan oldalak,ahol leirják h a kinaiak a kinai újévek miatt miért számolnak másképp. 1-2 év a különbség a korodhoz képest. van olyan oldal ami átszámit,kiisrja h a szerint mennyi vagy és megirja a nemet. nekem igy bejött 2ből 2. a 3. még nem mutatta magát
2012. ápr. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Nekem mind a négyszer bejött!


2 lány után 2 fiú érkezett

2012. ápr. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!