Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Székrekedés ellen tudtok...

Székrekedés ellen tudtok ajánlani valamit? 19 hetes terhes vagyok!

Figyelt kérdés

Nagyon sokat iszok egy nap, tehát kellő folyadékot viszek be a szervezetembe. Mozgok is eleget, van egy 3 éves gyermekem + dolgozok is még, tehát ez sem probléma. Mindennap eszek joghurtot és zöldséget, gyümölcsöt. Csokit nagyon ritkán eszek és akkor is csak egy-két kockával.


Mit tudok még ezeken kívül tenni?


2012. ápr. 25. 17:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Igyál meg egy pohár 100%-os almalevet.Nekem ez vált be.

10hkm

2012. ápr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Katicabogárka20 ***** válasza:
nekem is a cola meghozza a coca-cola .. 26hkm
2012. ápr. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

A lenmag miért tilos? Nekem a dokim ajánlotta!!! Akkor most ezt nem értem....

A laevolac-ot nem is tudtam, hogy lehet ilyenkor használni. Milyen arányban? Azért gondolom nem mindegy..???

2012. ápr. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Ez sem a legegészségesebb, mert mű, de nekem a dobozos gyümölcslé vált be.

Általában 100%-os narancsot, vagy 50%-os baracklevet veszek, az egész dobozzal megiszom 1 nap de úgy, hogy kb. 2 dl-hez öntök 1 dl vizet, így hígabb, több is van belőle.

Nekem tuti a hatás :)

2012. ápr. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Tamarinlax hashajtó lejvár!!! Én mindent megpróbáltam, de csak EZ vált be! DM -Ben lehet kapni a biorészlegen!!!
2012. ápr. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöma sok segítséget! Szépen sorban kipróbálom mindet! Hátha valamelyik meghozza a hatást! :)
2012. ápr. 26. 18:47
 18/19 anonim válasza:

Szia.


Lehet későn írok, már megoldódott a problémád. Ami nekem bevált az 2 dl langyos(inkább meleg) víz reggel éhgyomorra. Második gyermekemet hordom ki, de most van először mióta ezt alkalmazom hogy 30 hetes terhesen mindennap van székletem.

Boldog babavárást kívánok!

Remélem segíthettem

2012. máj. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

kedves utolsó


Neked is köszönöm a segítséget

2012. máj. 9. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!