Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért lehet ez? Jelezte ez...

Miért lehet ez? Jelezte ez valakinél a szülés kezdetét esetleg közeledtét?

Figyelt kérdés

Reggel úgy ébredtem hogy majd szétmegy a fejem,olyan érzésem van mintha lázas lennék pedig megmértük és nincs,és olyan érzésem van mint aki egész éjjel ivott szóval olyan másnaposnak érzem magam.Az időjárástól lehet vagy lehet hogy a babóka megunta odabenn.Volt vk.így szülés elött?

39+1 hetes kismami


2009. jún. 22. 09:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én kb. 1 hete igy érzem magam,egész nap csak fekszem,nincs kedvem semmihez sem emiatt. Még nem szültem meg! =) Bár még csak 36 hetes vagyok.
2009. jún. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én 25 hetes vagyok, de ma úgy keltem mintha másnapos lennék. Szerintem az időjárás miatt van. De a front viszont beindíthatja a szülést!

Könnyű szép szülést kívánok!

2009. jún. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont ugyanígy keltem ma.Remélem,nekem legalábbis nem a szülést jelenti,csak az időtől van,még csak 33 hetes vagyok.
2009. jún. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!