Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek az állandó émelygés...

Mit tegyek az állandó émelygés ellen?

Figyelt kérdés
Nincs valakinek, valami bevált módszer arra, hogy csökkentsem az émelygést napközben? B6 vitamint szedek, de már nem a legjobb. Kicsit zavaró így dolgozni, főleg hogy ügyintéző vagyok. Majdnem minden nap vannak ügyfelek.
2009. jún. 22. 10:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Sose legyen üres a gyomrod, mindig egyél valami eveset. Napözben ha mást nem tudsz, akkor gyömbéres kekszet (a gyömbérnek is kellene segítenie) vagy akármilyen kekszet.
2009. jún. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Próbálj meg kekszet rágcsálni,azt mondják az beválik,mondjuk nekem nem jött be.Próbáld ki,hátha neked mégis...Én így voltam a 18.hétig.31hetes kismama

2009. jún. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Salvus víz (gyógyszertárban kapható),gyömbér,Rennie is csökkentheti.
2009. jún. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A Renni-t a kismamák is szedhetik?
2009. jún. 22. 10:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Úgy emlékszem, hogy azt olvastam rajta, hogy terhesek is szedhetik. De szerintem kipróbálhatsz homeos dolgokat is, azok is nagyon jók tudnak lenni!
2009. jún. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Rennit lehet szedni a terhesség alatt és a Salvus víz is nagyon-nagyon jó. Az émelygést ugyan nem tudom mennyire csillapítja (nekem nem volt), de a gyomorégésen percek alatt segít.
2009. jún. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy mintha többünknek lenne mostanság ilyen problémája. Nem?

Többször keveset enni, ne legyen soha üres a gyomrod, olyat egyél, ami inkább felszívja a savat. Rennie-t lehet szedni, a gyógyszertában kaptam én is, de csak a piros dobozosat, a sárgát nem. A Salvust is vettem, van hogy jó, van hogy nem, de azért ott van a hűtőben nálam is és néha iszom belőle.

Megmondom őszintén, hogy én holnap kiíratom magam pár napra, én titkárnő vagyok, persze nem tudják, hogy pár hetes vagyok, még nem akarom elmondani és nekem is elég kellemetlen így dolgozni, elég sűrűn böfögök is, ha nem jön ki a levegő, akkor émelygek. Otthon szalad a lakás, hétvégén semmit sem tudtam elintézni, olyan rosszul voltam, úgyhogy úgy döntöttem, hogy egy kicsit otthon leszek.

Kitartás!!!

2009. jún. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is B6 vitamint szedtem mint te,mellé pedig Sepia nevű homeopátiás bogyóból napi 5 szemet.Nekem segített valamit a helyzeten bár szerintem olyan nincs amitől teljesen elmúlna egész napra.A kólát már én is nem egy dokitól hallottam hogy jó rosszullétre.

2009. jún. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem attól múlt el,ha ettem valami normális kaját.pl.szendvics,ha teheted valami főtt étel,ilyenek.Az első falatok kiakartak fordulni a számból,de utána elmúlt.
2009. jún. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!