Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kislányt akartál de az ultraha...

Kislányt akartál de az ultrahangon kisfiú van, mit szóltál hozzá?

Figyelt kérdés
van olyan aki szomorú lett?
2012. ápr. 26. 11:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%

Nàlam forditva volt. 'csak' egy gyereket szeretnénk,és mindketten nagyon fiut szerettunk volna. de màr 2 uh-on is kozolte a doki,h kislàny. nagyon csalodott voltam,mert annyira beleéltem magam,h fiam lesz,h gyakorlatilag nem is szàmoltam azzal,h esetleg làny lesz. az uh utàni màsnapon,kb orànként sirogorcsot kaptam,amiért mégse fiam lesz,de aznap nagyon rugdalt a baba,biztos megérezte mindezt,szoval akkor 'elsirattam' a fiam és onnantol kezdve màr minden oké,beletorodtem és megbékéltem a dologgal. màs vàlaztàsom ugysincs,meg a véletlenekbe se hiszek. vmi miatt egy kiscsaj akart hozzànk jonni,hàt legyen! :) màr nagyon vàrjuk.


24hkm

2012. ápr. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%

Én nagyon kislányt akartam, olyan cukik :) Meg igazából első baba, úgyhogy félek mindentől, de úgy gondoltam velük könnyebb.

Aztán közben megéreztem, hogy kisfiú, amit a 18. heti UHon meg is mutatott (addig nem), úgyhogy így már nem ért váratlanul. De át kellett programozni magam egy kicsit :)

De már nemsoká itt lesz velünk!

Ja és persze nálam bejött a fiú=csúcsos has, nem az a szép hagyományos kismama pocim van, de legalább le se tudom tagadni :)

32 hkm

2012. ápr. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
63%
Ne legyél szomorú:) Nekem kisfiam van, mondja mindenki, hogy annyira-de annyira aranyos, hogy sokkal aranyosabb, mint egy kislány:) 1 éves és állandóan mosolyog:) Már kisfiúknak is gyártanak színes ruhákat, nem kell csak kéket adni rá:) Igazi baba arca van a kisfiamnak:) Nem is beszélve arról, hogy a kisfiúk anyásabbak:)
2012. ápr. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
kislányt szerettem volna, mert mindig is olyan lányos anyukának képzeltem el magam. de már a kezdetektől kisfiú szerepelt az álmaimban, így éreztem, hogy az lesz. és igen, kisfiunk lesz. egy hete mutatta az orvos az uh-n a kukacát :) egyébként fiú neveken nem is gondolkodtam, csak lány neveken. de egyáltalán nem lettem se csalódott, sem pedig szomorú. a lényeg, hogy egészséges legyen. sőt azóta jobban is érzem magam, mert már nem egy nemtelen valakihez beszélek, hanem a fiamhoz :) és ez hihetetlenül jó érzés!
2012. ápr. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%

Genetikai vizsgálaton mondták. Kerek szem, hápogás, felháborodás, minden volt. Ehhez hozzátartozik, még szó sem volt terhességről, már megálmodtam, hogy lányom születik, a nevét is megálmodtam. Később mindig volt egy balsejtelmem, mi van ha mégis fiú, de bocs fiús anyukák, nincs túl jó érzetem a fiúkkal kapcsolatban.

Szóval megszületett a FIÚ és imádom. Most már jobban örülök, hogy nem megint lány lett. Ja, és teljesen szerelmes vagyok belé.

2012. ápr. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
nekem eléggé kerek a pocakom, bár még nem nagy . de kisfiút mondtak az ultrahangon. igazából soáig csak azt tudtam elképzelni hogy lányom lesz, pedig ugyanúgy szeretem a kisfiúkat is. érdekes érzés volt amikor láttam én is az ultrahangon konkrétan hogy mi is van a lába között. :) de nagyon boldog vagyok, csak fura érzés. :)
2012. ápr. 26. 11:20
 7/21 anonim ***** válasza:
66%

Szia!

A férjemmel együtt kislányt szerettünk volna. És, ha az én részemről nézzük a családfát, aszerint egyértelmű volt, hogy kisfiú lesz. :) Úgyhogy a szívünk mélyén mindketten tudtuk, hogy fiú lesz, ami a 20. heti UH-on be is igazolódott, de addigis reménykedtünk, hogy lány lesz. 1-2 hét kellett, hogy hozzászokjunk a gondolathoz, hogy tényleg fiú! De most már ugyanúgy várjuk, mintha kislány lenne. Nem számít, hogy kis kukacos :) És, ha meg tévednek az orvosok, akkor pedig nem ér csalódás, mert bármi is lesz, mi boldogok vagyunk. :)

Üdv: 28 hkm

2012. ápr. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
72%

Hihetetlen boldog voltam.


Addig a pillanatig kislányt akartam, csak abban gondolkodtam. Ahogy megtudtam, hogy fiú, máris szerelmes lettem belé.

2012. ápr. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már van két fiam. Most várjuk a harmadikat és tegnap kiderült,hogy a harmadik is fiú.

Jó lett volna már lány, de nagyon boldog vagyok így is. Fiús beállítású vagyok már, nem okoz csalódást a harmadik fiú sem. Nem vagyok szomorú!!

2012. ápr. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
66%
Én nagyon kislányt szerettem volna, volt aki azt mondta hogy mellém nem is tudta kisfiút elképzelni. A 19. héten 80%os kislányra tippelt a doki.. aztán amikor egy héttel később visszamentem nem akarta elhinni hogy először kislányt mondott... a férjem mondogatta neki hogy növesszen kukacot. Hát megtette. Csalódott voltam, a férjemtől meg is kaptam azt hogy "nem is örülök a gyerekünknek". Rettenetesen éreztem magam, lelkiismeret furdalásom volt és rossz kismamának és leendő anyukának éreztem magam. Most 24 hetes vagyok és beletörődtem, sőt valamilyen szinten jobb is hogy kisfiam lesz! :-)
2012. ápr. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!