Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A magzatvíz milyen idős...

A magzatvíz milyen idős terhességnél szivároghat?

Figyelt kérdés

Ma éreztem valami bő, meleg, vizes folyást, amikor felálltam kb. 30 perces ülés után. Csak a tisztasági betéten volt látható, de folyásnak sokallom.

Kora terhes vagyok, 13 hetes. Ilyen korban is lehet?


2012. ápr. 26. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
lehet bármikor, de ez akkor nagy probléma, ha tényleg erről van szó. Ha szivárog a magzatvíz ennyi idősen, akkor komoly gond van a terhességgel. Inkább arról lehet szó, hogy terhességnél nagyobb mennyiségű a folyás, hogy a bacikat kiseperje, ne engedje feljutni a méhbe. Viszont ha bármi kétséged merül fel ezzel kapcsolatban, akkor azonnal fordulj orvoshoz, vizsgáljanak meg, nézzenek meg uh-val, nézzék meg a magzatvíz mennyiségét.
2012. ápr. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kedden voltam uh-n, akkor mindent rendben talált, szerencsére.

Remélem, hogy csak tényleg folyás volt, már mindenért rémeket látok. Csak olyan furcsán sok volt.

Köszönöm a választ!

2012. ápr. 26. 14:22
 3/8 anonim ***** válasza:

nekem is rengeteg folyásom volt, az elsönél csak a vége fele, a másodiknál az elején is.


nálad sokmindent nem tudnak csinálni, szerintem 13 hetesen még nagyon kevés a magzatvíz, azt még lehet nem is érzékelnéd, és már válna is le ami meg görcsökkel jár.


szerintem inkább folyás volt, de ha már most kezdödik, akkor sok lesz végig.

2012. ápr. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ha magzatvíz lenne, akkor folyamatosan csepegne vagy folyna, nem csak egyszer.

Egyébként én is ezt képzelgem folyton. :(

2012. ápr. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nekem is volt ekkoriban vízállagú bő folyásom, én se tudtam soha, hogy mi, főleg mert mivel hányás közben folyt ki, tehát akkor meg pláne nem erre koncentráltam...

Ha kedden minden oké volt, akkor szerintem ez, ráadásul ilyenkor még nagyon kevés a magzatvíz, nagy mennyiség nem tudna kiszivárogni.

2012. ápr. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az elején nekem is volt ilyen erős folyásom, mintha bepisiltem volna:(
2012. ápr. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A dokidnak említsd meg. Én is rettegek ettől, mondtam neki, hogy erősebb a folyásom néha, ugye nem? Csinált ott helyben hüvelyi PH tesztet és abból ő látja, hogy szivárog e vagy nem, mert a magzatvíznek más a PHja.
2012. ápr. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Az imént kint ültem a napon a teraszom egy jó órát, felálltam, és megint úgy éreztem. De az is lehet, hogy beizzadok, vagy nem tudom. Mindenesetre mondom majd a dokinak.
2012. ápr. 26. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!