Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Többedik terhességnél általáno...

Többedik terhességnél általánosan nagyobb a pocak?

Figyelt kérdés
Negyedik terhességem és ugyanannyi volt a kiindulási súlyom, ugyanannyit híztam hóról hóra.. de kisebb most a pocak mint az első terhességemnél. Van ilyen? Ez normális? Az első 3-nál is kb 6-7 hónaposnak kinéző pocakkal mentem szülni de mindenki azt mondta h a tesók nagyobb hasban lesznek. Miért? Nem elég nagy a baba? Az előzőek normális 3,5 kg val születtek? volt akinek kisebb volt ahasa másodjára?
2012. ápr. 23. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj! Az orvos/ultrahangos úgyis mondaná,ha kisebb lenne,mint kell.
2012. ápr. 24. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elso babamat vartam, 9 hetes terhesen mar mindenki eszrevette rajtam (normal a testsuly). Hatalmas pocakom volt, 4 kilos gyerek.

Most a masodikkal vagyok 9 hetes, meg jol tudom titkolni (5 kiloval vagyok kevesebb)

2012. ápr. 24. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az elsővel 100 centis pici pocakkal mentem szülni a 38. héten, 3 kg lett a babó.

Most a másodikkal 34 hetes vagyok és ha lehet, még kisebb a pocakom, mint az elsővel. Igaz, most kislány lesz, valószínű kicsit kisebb is lesz, és nem híztam sokat egyik babvárás alatt sem, úgyhogy van ilyen!

Egy első babáját váró barátnőmnek, (33 hetes) sokkal nagyobb a pocija, mint nekem, ő is nagyon csodálkozik, de engem nem zavar, az én babámmal is minden rendben, és ami vicces, nagyjából egy méretűek a picik.

2012. ápr. 24. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! mentek a zöld kezecskék :)
2012. ápr. 24. 09:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Második babámat várom, 24 hetesen senki nem mondaná meg rólam, hogy terhes vagyok. Pedig milyen jó lenne, ha végre észrevennék. :)
2012. ápr. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia,nekem kisfiam van,és hatalmas pocim volt vele.Most a második baba kislány lesz,30 hetes vagyok,és most kezdik észrevenni az utcán.Nekem most kisebb a pocak,mint az előző babával volt,de az uh-ok szerint szépen fejlődik,és megfelelő méretű.
2012. ápr. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!