Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. JUhász Alpár Gábor a...

Dr. JUhász Alpár Gábor a Debreceni Klinikán, milyen orvos? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó! Ismerősömnek fogadott orvosa volt, végig nagyon kedves volt vele, a vizsgálatokért nem fogadott el pénzt. Szülésért 30.000-et kapott + amit a vizsgálatonként félretett ismerősöm. Én is őt akartam, de mondta, hogy a szülésem hónapjában szabin lesz, így nem vállalta. Szerintem ez nagyon korrekt dolog. Végül túlhordtam a babám és véletlenül pont ő volt az ügyeletes mikor szülőszobára kerültem. :) Nagyon kedves volt velem, 1 hetet voltam bent, többször jött megnézni hogy vagyok, mivel kisebb komplikáció is volt. 30-at adtam, borítékban, alig akarta elfogadni, aztán nagyon szépen megköszönte és meg is puszilt. Míg a szülőszobán vajúdtam anyukám mesélte, hogy többen is jöttek hozzá, mindenkinek úgy köszönt, mintha jó ismerőse lenne. Nekem csak pozitív tapasztalatom volt vele. Egy másik kismama is csak dicsérte milyen kedves, őt császározta, de sajna műtét közben elvágta a húgycsövét, de egyből korrigálták, semmi hátránya nem származott belőle. Ez a kivétel, ami erősíti a szabályt, de szerintem ez minden dokinál így van, hogy kinek milyen a véleménye róla. Utána nem győzött bocsánatot kérni. Összességében én nyugodt szívvel ajánlom neked.
2009. jún. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, remélem sikerül megfogadnom, holnap állítólag ő lesz az ambulancián, direkt akkor megyek.
2009. jún. 23. 21:48
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Én először mentem nőgyógyászhoz, tele szorongással és félelemmel,mivel rettenetesen féltem a vizsgálattól.Dr Juhász Gábor egy értelmes és intelligens orvos (és itt nem csak a lexikális intelligenciára gondolok!!!). Azon orvosok egyike, akinek még számit, hogy emberből vagy... és annak megfelelően bánik veled. Jó orvos,lelkiismeretes, mindenkinek ajánlom,főleg azoknak, akik elvárják, hogy tisztességesen bánjanak velük,vagy eddig nem mertek nőgyógyászhoz menni, mert tartottak attól, hogy az orvos nem megfelelő profizmussal kezeli a pácienst,és persze azoknak is, akik szeretnének a jövőben is értelmes kezelésben részesülni!!!

2009. dec. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!