Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdjem el kimosni...

Mikor kezdjem el kimosni születendő babám ruháit? És összerakni a kórházi csomagot?

Figyelt kérdés
29 hetes vagyok,megrövidült a méhnyak,a doki szerint sokat kell feküdnöm! Gondolom ráérek még, de kíváncsi lennék a véleményetekre! Előre is köszönöm! :)

2012. ápr. 27. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Amikor ekarod.


kimosni a ruhákat, csak akkor érdemes, amikor már megvan a útor, össze állt a szoba, és betudod rakni a helyére a dolgokat.


korházi pakkot én kb 35 hét körül raktam össze, habár amit vettem kisruhát szüléshez + bugyit + hálóinget egy polcra össze raktam.


engem 30-ik héttöl koraszülés veszélyével fenyegettek, nyilt a méhszáj, folyamatos méhtevékenység (olyan szinten hogy néha menni sem tudtam), majd 42-ik héten szültem.

2012. ápr. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én apránként csináltam. 30. héten kezdtem, most fejeztem be a 35.-en.

Én is koraszülés veszélyes voltam, de már lassan befejezem a terhességet normálisan.

2012. ápr. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A ruhákat bármikor kimoshatod, de korábban nem érdemes a 35.héttől, ha minden rendben van. A cuccokat pedig ajánlatos a 37.héten már becsomagolva tartani!!!!
2012. ápr. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 E61 ***** válasza:
Szia! Én a 32. hétre mindent elintéztem és most is el fogok... Én így érzem magamat biztonságban! 4 éves és egy 25 hetes pocaklakó kislányok anyukája
2012. ápr. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én meg a 35. héttől hirtelen kerültem kórházba (bár még jó pár hétig bent voltam), de örültem, hogy már minden össze lett rakva. Inkább legyen meg előbb szerintem - az nem ciki :), max. kerülgetheted.
2012. ápr. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Lassan elkezdem kimosni,vasalni a dolgokat,és összerakom a csomagot!inkább kerülgetem,de ha korábban be kellene feküdnöm,nem lenne senki akire rábízhatnám a feladatot! :)
2012. ápr. 27. 14:44
 7/7 anonim ***** válasza:
31hetes vagyok, vasárnap készült el a pici helye, benn a bútor, meg minden megvolt már ami kell, csak a helyére kellett tennem. Szépen berendeztem a kis szekrényét és a pelenkázónkat és már kimostam mindent, apránként vasalgatok...csak kényelmesen :) Egy helyre gyűjtögetem én is a kórházi cuccomat. Jó készülődést nektek!!
2012. ápr. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!