Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 kg (ami csak 2) sok 16...

4 kg (ami csak 2) sok 16 hetesen?! A védőnő sokallta!

Figyelt kérdés
Mikor terhes lettem 2 kg-mal voltam kevesebb mint most!De mikor a védőnő először mért akkor 4-gyel, és szerinte meg ez sok!Bocs h súllyal kapcsolatos, csak én furcsálltam!Amúgy a nadrágjaim fele jó rám csak nem bírom begombolni,de bandázzsal teljesen jó!Meg szinte végig el voltam tiltva a mozgástól,max egy kis séta!:(
2009. jún. 22. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem egyáltalán nem. én 22 hetesen plus 8 kg-val vagyok több és nekem nem sokallták.
2009. jún. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én 22 hetes vagyok és eddig 3 kg-al vagyok több.

De szerintem ez egyén függő.

2009. jún. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

teljesen nem értem ezt a 4 vagy 2 részt:-) most akkor mennyi vagy és voltál? amúgy ne adj arra, amit a védőnő mér, mert sokszor fals eredmény. nekem összevissza mért a mérleg nála mindig, ilyen ezer éves mechanikus vacak volt. én állandóan fogytam, vagy stagnáltam, azért cseszegetett végig, hogy hízzak. dehogy hízok, mondtam neki mindig:-)

Tulajdonképpen nem sok, nagyjából 3 kiló az átlag az első trimeszterben, ami a terhességgel kapcsolatos hízás. ez nálad nem nagyon több, de figyelj oda azért, mert a java nem az elején megy rád, hanem a 20. hét után. igyál sokat, és egyél sokszor keveset, hogy az anyagcseréd gyorsan működjön. ez a lényeg, akkor megfelelő mértékben fogsz hízni, mert a szervezet dolgozik attól még, hogy te nem futkozol órákat :-)

2009. jún. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz a védőnővel, én is 4 kg-t híztam 16 hetes koromra. Engem is folyton piszkál a súlyom miatt, most 13 kg-nál járok 31 hetesen, de a dokim egy szót se szól...

Szóval mosolyogj rá szépen, és ne bosszankodj ilyen hülyeségeken!!

Jó babavárást!

2009. jún. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez alkat kérdése is. Én is keveset mozgok mert veszélyeztetett vagyok, azért néha egy kis séta belefér és az itthoni házimunka. Most 25 hetesen 6 kilónál járok. A héten megyek védőnőhöz, kíváncsi leszek mit mond. Azért figyelj oda mert a java még csak most kezdődik! Ez még nem sok, csak nehogy a végére legyen sok...

Szép babavárást!

2009. jún. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!Csak meglepődtem,mert sztem ez nem sok,meg én teljesen boldog voltam mert 9 héten keresztül nem ettem meg semmilyen húst,és most egy hete megint.Úgyh én nem is bánom ezt a pár kilót!

Boldog babavárást!

2009. jún. 22. 14:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 20hetesen járok kb 4-5 kilónál, én is a héten megyek a védőnőhöz, eddig szabin volt, nem tudom, mit mond.
2009. jún. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!