Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19hetes terhes vagyok. Pár...

19hetes terhes vagyok. Pár napja voltam ultrahangon de nem mutatta magát a babám. Azt hallottam sok ismerösömtől hogy ilyenkor nagy valószinüséggel lány lesz. Mennyi esély van rá?

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Kb. 50% esély van rá, hogy lány lesz. Ezt így nem lehet megmondani. Legközelebb ha mész ultrahangra, akkor vigyél magaddal egy kis szőlőcukrot vagy valami édes szénsavas italt. Egy kis édesség tuti felkelti és ficánkolni fog. Hátha akkor elcsípitek a lényeget. :-)
2009. jún. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne hallgass a nagy valószínűséggelekre. Tényleg 50% az esély. Vagy lány lesz, vagy fiú. Mi ne nézettük meg, már túlhordában vagyunk, már nagyon kíváncsi vagyok. Mindenki azt mondja, hogy az alakja alapján fiú. Na ennek ellenére 50-50 nálunk is. Sok olyat hallottam már, hogy így is lány lett. És a terhesúszáson volt egy kismama a csoportban, akinek pont olyan volt a hasa alakja mint az enyém és 2-án kislánya született.

Ezekre a jelekre ne alapozz egyáltalán.


40+4

2009. jún. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

19 hetesen már látszik fiú vagy lány, ha mutatja magát rendesen. Ha nem, 50% az esély erre vagy arra. Olyan szokott lenni, hogy viszonylag jól látszik (de nem tökéletesen), hogy nincs fütyi, ilyen esetben előfordulhat hogy a lányból végül fiú lesz.


A has alakjából nem lehet a nemre következetetni. Hogy milyen alakú, az a csípőd szélességétő függ. Ha széles, nem valószínű hogy hegyes hasad lesz, mégha fiút is vársz és fordítva, keskeny csípőjűeknek csak előre tud nőni a hasa.

2009. jún. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nekem a 24.-dik hétig nem tudták megmondani, hogy mi lesz, mindenki azt mondta ha biztos lány lesz. Majd véletlenül megmutatta magát de csak épp annyira, hogy kiderüljön fiú. Erre nincs mit adni. 50-50% esély van.
2009. jún. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is 24 hetesen mutatta magát. Addig mindenki azt mondta, hogy tuti kislány, márcsak a hasam alakja miatt is. Persze, én legyintettem a dologra, nem hiszek az ilyesmikben. 24 hetesen megkérdezte a szonográfus, hogy mire számítunk, erre a párom rávágta, hogy kislányra, hisz mindenki azt mondja. Erre elmosolyogta magát a nő, és annyit mondott a páromnak, hogy akkor majd talán a következő, mert hogy a picúrunk kinövesztette a fütyijét.
2009. jún. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én folyamat azt mondogatom, hogy mindegy fiú vagy lány csak tudni akarom. Semmit nem mutatott a 24. hétig mikor is kijelentették, 4D-n, hogy kislány.

29,31 héten tutira fiút állítottak!

Hát most várunk!

32+2 hetes kismami

2009. jún. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31 hetes vagyok és még nem tudjuk h mi lesz.de 16 hetesen széttette a lábát és volt ott egy vonal-azt mondta a doki h fiu.22 hetesen nem ugy feküdt-akartunk rola egy jo fotot,hogy látszodjon rendesen a baba és a kukac is.erre rávágta a doki h valószínűbb h lány,de nem ugy fekszik h meg tudja mondani pontosan.na most 30-an megyek uh-ra és talán akkor az én drágám megmutatja magát.de ha nem az sem gond,majd ha kibujik akkor megtudjuk biztosra.
2009. jún. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a 20.hétben járok, de az orvos az utolsó vizsgálaton nem mondott semmit, pedig kérdeztük, de annyit mondott, ez még ilyenkor bizonytalan....jobb lett volna, ha azt mondja, nem látja vagy nem mutatja magát. Az előző doki azt mondta, vszínű a 18hetesen, ha mutatja magát, már megtudjuk, fiú-e vagy lány. 2 nap múlva megyek dokihoz, abban bízom, akkor mutat valamit.
2009. jún. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!