Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 18. heti uh-n azt mondták...

A 18. heti uh-n azt mondták 4D-n hogy ha tippelni kellene lány. De gondolom így nagy az esély h az is lesz. Biztos lány lesz a babám?

Figyelt kérdés
23 hetes kismama
2008. okt. 8. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 34.hétig minden uh-on lányt mondtak,aztán a 36. héten már fiú volt.

Én most is lányt szerettem volna,de nekem a 16. héten azt mondták fiú :)

Boldog babavárást!

2008. okt. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szóval még a 4d is mutathat mást.
2008. okt. 8. 10:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem szintén 18 hetesen mondták 4D-n, 99% hogy leányzó. A 30. héten megmutatta a kukiját :)

Üdv 34 hetes kismama

2008. okt. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Állítólag abból, ha lányt tippelnek nagyobb eséllyel lehet fiú, mint fordítva. Mert ha fiút mondanak, akkor már látják a kukit, vagy a zacsit, amit nem nagyon lehet összekeverni semmi mással.

Én a keresztlányom 4D-s felvételét láttam, ott annyira egyértelműen látszottak a nagyajkak, hogy még én sem tudtam volna eltéveszteni. Igaz, ők már 30. hét után voltak 4D-sen.

Ti mit láttatok?

Nekem egyébként úgy magyarázták, hogy kisebb terhességnél és 2D-sen ha két fehér köröcskét lehet látni, akkor azok a golyók, ha nagyobb fehér párnás terület van fekete vonallal elválasztva, akkor azok a nagyajkak. 25. hét után pedig már sokkal egyértelműbb a dolog, ha a baba mutatja magát.

Én a 33. hétben vagyok és elméletileg fiunk van. Kétszer 2D-sen azt mondták, hogy fiú, a második alkalommal már fotót is kaptunk a zacsiról, mert jól látszott. 29 hetesen voltunk 4D-sen, ott nem mutatta meg a babóm magát, úgyhogy a héten nekem is többször eszembe jutott, hogy még akár lány is lehet. Igazából teljesen mindegy, mert mindkettőnek nagyon örülnénk, neveink is vannak, csak vicces lesz kislányt csupa kékbe öltöztetni és kék baldachinos kiságyban altatni... :-)

2008. okt. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!