Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség után 3 hónappal...

Terhesség után 3 hónappal iszonyatos hajhullás? Mit tehetnék? Már nem szoptatok, Revalid használna szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 28. 08:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez sajnálatos módon teljesen természetes a szülés utáni hónapokban, és a hormonok okozzák.

Nekem hatott rá a Revalid, erősebb lett a hajam, de úgy is hullott.

Nyugi!

Nem maradandó állapot ez a hajhullás, pár hónap, és újra olyan sűrű lesz a hajad, mint régen.


Terhesség alatt kevésbé hullik a haj, sok nőnek ilyenkor meg is erősödik. Most fizeted meg az árát: sajnos kihullik a gyönyörű "felesleg".

:)


Amint vége a "vedlésnek", helyreáll a régi állapot.

2012. ápr. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az első terhességem után nem hullott ennyire, de most... Tele van a padló vele, hajmosás után pedig hatalmas mennyiséget szoktam kiszedni a kádból. Sok hajam van szerencsére, így annyira nem látványos, de nagyon idegesítő.
2012. ápr. 28. 09:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Én már előre félek ettől,mert nekem egyébként is ritka hajam van és ha még ez a kicsi elkezd csomókban hullani,a végén kopasz leszek.:(
2012. ápr. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!