Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mióta kiderült, hogy babás...

Mióta kiderült, hogy babás vagyok, nagyon rosszul alszom, más is van így?

Figyelt kérdés

5 hetes leszek most :) És egész éjjel alig alszom, nagyon hamar lefekszem már, mert leragad a szemem, 9 körül. És egész éjszaka forgolódom, mert fáj a cicim, szurkál, nyilallgat az alhasam, ha picit nyujtózkodom, vagy megmozdulok. Olyan szomjas vagyok, hogy egész éjjel iszom, ezért kb 5x járok pisilni.

Ezt úgy képzeltem el, hogy ilyenkor aludni fogok, mitn a bunda :) De nem, pedig én olyan jó alvó vagyok, képes vagyok akár délig is aludni, most meg hajnalban már azon gondolkozom, hogy felkelek. Van ezzel más is így? Ez normális dolog? :)



2012. ápr. 29. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Természetes, hogy lelkileg megvisel a dolog. Mindenkiben felmerül ilyenkor egy csomó kérdés. Ki tudja-e hordani, meg tud-e adni mindent, milyen anya lesz... stb, stb, stb.

Ha ismersz valamilyen meditációt próbáld használni éjjel, nekem az segített.

Jó babavárást, és jó egészséget mindkettőtöknek!

2012. ápr. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nálam is ugyanez a helyzet.Én is nagyon jó alvó voltam,de mióta babát várok nem tudok rendesen aludni éjjel.Nappal viszont képes lennék ülve is elaludni...remélem hamarosan elmúlik ez a dolog,mert jön a nyár és ilyenkor mi a férjemmel nagyokat szoktunk sétálni esténként,de most már 8-9 körül nem tudok ébren maradni,utána viszont kb. 2-3 órakor kipattan a szemem és reggelig csak kínlódom az ágyban.

11 hkm

2012. ápr. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, ugyanez van nálam is. Én 9 hetes vagyok, de amióta tudom, hogy terhes vagyok, azóta nagyon rosszul alszom. Többször felébredek éjszaka, nézem az órát, mennyit kell még aludni, hogy fel lehessen kelni. Este viszont olyan, hamar kidöglök, hogy 8kor már én is aludni tudnék.

Elég nem jó érzés, hiányoznak az átaludt éjszakák, de ez sem tart örökké. Arról nem is beszélve, hogy mi miatt is van ez, mert ha erre gondolok, akkor nem nagyon érdekel, hogy nem alszom úgy mint rég...:)

2012. ápr. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Lányok! velem is ugyanez van! :)

este 8-kor már leragad a szemem, nem tudok egy filmet se megnézni este :)

Alszom éjjel 2ig, akkor kimegyek pisilni, és utána már csak szenvedek. Állandóan a telefonomat nézegetem, hogy már hány óra van, és mikor kelhetek :))

Nagyon durva, nem gondoltam, hogy én ilyen leszek :)

Hát remélem hamarosan elmúlik ez, és jókat fogok szundizni, még a nagy pocakom előtt :) Mert utána már nem fogok az tuti, először a pocak miatt, aztán a kicsi babám miatt :)

Gratulálok Nektek a babákhoz! :)

Megnyugtattatok, hogy nem csak nálam van ez :)

2012. ápr. 29. 16:11
 5/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


15 hetes vagyok én is ugyan ilyen gondokkal küzdöttem, de nyugi 12 hét körül magától elmúlt és azóta alszom mint a bunda! Lehet segített,hogy láttam a bébit ficánkolni :) Kitartás és jó alvást :)

2012. ápr. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, köszönjük, reméljük fogunk mi is aludni még jól! :)

Én már megint kukorékolok :/ pedig leragad a szemem, mégsem megy az alvás, nem tudom miért.

2012. ápr. 30. 07:52
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves Mindenki.

Nálunk ugyanez a helyzet. Most kb 5 hetes lehetek, este csak pislogok ülve el tudnék aludni. Nehezíti a helyzetet, hogy mindig is rossz ivó voltam, napi max 8 deci, most meg simán letolom a 2-2,5 litert, amitől persze egész éjjel pisilni járok, mivel a vesém nincs szokva ennyi munkához... Most ráadásul társul a fuldokló köhögés, volt vmi vírusom, és ez visszamaradt belőle. Amint este lesz, és vízszintbe kerülök jön a fulladás, hányásig való köhögés. Lassan egy hete szenvedek tőle, és nagyon unom már. A 3gond a mellem, ami amúgy is D kosaras volt, már most simán E, és nincs megállás, annyira fáj, hogy ordítani tudnék...

Nagyon várom már én is azt a pár hónapot, amikor még (majd) tudunk kicsit rendesen pihenni...

2012. máj. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!