Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiderült, h párom a kolléganői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, h párom a kolléganőinek bókolgat. Rettentően rosszul esik, csúnyán össze is vesztünk, én mindig azt hittem, h én vagyok az egyetlen akinek bókol stb. Szerinte ez normális, h bókol nekik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve vagyunk együtt. 24l/25f
2011. okt. 21. 23:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
ha csak bókol akkor szerintem bele fér, de megértem hogy rosszul esik.Lehet olyan a barátod hogy bókol a munka helyén a kollégáknak hogy jól érezzék magukat munka helyen és ennyi.Ha nem akkor cinkelő van.
2011. okt. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
17%
Így jártál. Mi a tanúság? A nők naivak és buták.
2011. okt. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Csak az a baj, h allitolag eléggé flörtölésre vette a kolléganője a dolgot (talan van neki is parja)... De egyébként minek játszik a tűzzel? En nem bókolok egy pasi ismimnek sem, csakis kizárólag általánosságban beszélgetünk!

A pasiknak muszáj ezt? :(

2011. okt. 22. 00:21
 4/13 Smartguy86 ***** válasza:
31%

Ismi... lol


Attól függ, mit értesz bók alatt. Ha a melleit dícséri az ciki, de ha megjegyzi, hogy jó az új ruhája, vagy észreveszi a frizuráján történt változásokat, akkor az még szerintem tök belefér.


Ha nem bízol a párodban, azt elsősorban magadon verd le, és csak másodsorban rajta. A féltékenykedés sose a másikat minősíti, hanem téged, akinek nincs önbizalma!

2011. okt. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
35%
neked nem esik jól, ha egy kollégád, ismerősöd, osztálytársad.. szépet mond, megdicséri a hajad, ruhád...? a barátod kolléganőinek is jól esik. jobb lesz a hangulat a munkahelyen. kedvesebbek egymással az emberek. talán még segítőkészebbek is, ha van egy problémája, és nem azzal kezdi, ahogy ezt és ezt kellene megcsinálnia, de nem megy egyedül, hanem, hogy ma milyen üdén néz ki, mennyire nem jól áll a ruhája, és ha már beszélgettek, akkor rátérhet, hogy van egy problémája, és talán tudna segíteni...
2011. okt. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ok, gondolok én itt ilyen bókokra, h pl. ti vagytok a szépségeim...ugyanmár te frissen mosott haj nélkül is szép vagy...szeretném látni ahogy sugárzol...
2011. okt. 22. 00:30
 7/13 anonim ***** válasza:

én is szoktam hasonlót mondani kolléganőknek. jobb a kedvük, jobb együtt dolgozni

neked még sose mondott senki ilyet?

2011. okt. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nekem évfolyamtársaim vannak es mivel tudjuk h a másiknak párja van (szinte mindenkinek), mi nem mondunk ilyeneket egymásnak...meg az egyetem nem is a bókolgatásról szól.Volt már, h bókoltak és lehet hülyén hangzik, de nekem zavaró volt pedig csinos lány vagyok...
2011. okt. 22. 00:40
 9/13 anonim ***** válasza:

akkor te ilyen vagy.

de látod, amellett, hogy tudják rólad, hogy van párod, mégis szépet mond neked. anélkül, hogy "olyan" szándéka lenne veled.

2011. okt. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, h neki "olyan"szandeka volt vele...pedig nagyon jo baratom...de mivel nem viszonoztam csak megköszöntem a bókot fel is hagyott vele...ugyh szerintem a kettőt nem igazán kellene összehasonlítani...
2011. okt. 22. 00:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!